Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom, mit tegyek?

Nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátnőm több mint két év együttlét és összeköltözés után. Fél éve laktunk együtt. Munkahelyet és lakást váltottam miatta, és itthagyott egyedül. Betegségre hivatkozva kivettem két nap szabadságot, de nem lesz elég. Sírok, könyörgök neki, de csak azt írja, hogy nem tud mit tenni, már nem szeret. Hányok a stressztől, aludni nem tudok és enni sem egy falatot se. Teljesen egyedül vagyok, se barát se család nincs a városban. A szüleim vagy 150 km-re vannak. Telefonon beszéltem a velük de ők sem tudtak semmi bíztatót mondani. Legszivesebben meghalnék.

2023. nov. 7. 13:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%

Ilyenkor vagyok hálás a jó istennek hogy még 1 db nőhöz sem volt komolyabban közöm. Innentől nem is szeretnék egyet sem pont az ilyenek miatt amit szegény kérdező is átélt 1 nő miatt.

Kérdező! Próbáld meg magad rendbe szedni valahogyan. Ha kell kérj segítséget szakembertől. Ennyit tudok javasolni a többi rajtad áll!

2023. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%
Na látjátok? Nem érez iránta a nő már semmit és elhagyta! Hol a hűség emberek? A hűség már nem divat mostanság csak a nagyszüleink idejében volt az hogy sokan 30 évet is leéljenek és ha elmúlik a szerelem akkor is hűségből együtt legyenek minél több ideig? Remélem az a nő aki szakított veled kérdező 1 szép napon ezt a válaszomat amit most írok elfogja olvasni és szégyellni fogja magát!
2023. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Kései Sirató ***** válasza:
#22 Te hány éves vagy, 70?
2023. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
24: Ezt a nőt is majd dobja az új palija, akkor majd átérzi, hogy mit okozott. Csak idő kérdése, nem kell aggódni.
2023. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi 24-es! 23-as! 23 éves vagyok de én beszélgetek felnőttekkel is és mostani korosztálybeliekkel is és nyitott szemmel járok és a legtöbb mostani párkapcsolatnak sajna 2-3 év után vége szakad. Sajna mi már nem tudjuk úgy megbecsülni egymást és értekelni mint nagyszüleink. Régen nem hiába született több házasság mint mostanában. Régen ha a szerelem elmúlt vagy nem volt már olyan mint fiatalkorukban akkor utána ott volt a hűség ami örök. Sajnálom a mostani embereket hogy mi már nem értékeljük úgy a másikat mint ahogyan azt régen tették az emberek. Hűség nincs ha a szerelem elmúlik akkor jön a félrelépés, megcsalás és a másokkal kavarás. Nem hiába nem merezek csajozni mert így is csalódtam már bennük sokat.
2023. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

10, 11, 22, 25 - "a mai világban"

Mindnyájan a mai világban élünk, és mi is formáljuk. Amilyen az adjonisten, ...

Ha mi becsületesek vagyunk, és nem fogadjuk el a nem ilyeneket, meg fogjuk találni a hozzánk való jót.

Persze lehetnek tévedések, nem összeillés és egyéb hibák, de ha őszintén kommunikálunk egymással, minden könnyebb ée jobb lesz.

2023. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26: Ezeket te sem hiszed el szerintem. Mindenesetre jó, hogy kiírtad magadból, mert komoly bajokat okozhatott volna.
2023. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!