Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom, mit tegyek?

Nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátnőm több mint két év együttlét és összeköltözés után. Fél éve laktunk együtt. Munkahelyet és lakást váltottam miatta, és itthagyott egyedül. Betegségre hivatkozva kivettem két nap szabadságot, de nem lesz elég. Sírok, könyörgök neki, de csak azt írja, hogy nem tud mit tenni, már nem szeret. Hányok a stressztől, aludni nem tudok és enni sem egy falatot se. Teljesen egyedül vagyok, se barát se család nincs a városban. A szüleim vagy 150 km-re vannak. Telefonon beszéltem a velük de ők sem tudtak semmi bíztatót mondani. Legszivesebben meghalnék.

2023. nov. 7. 13:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként jelezném, hogy amikor a nagy szakértők elmondják, hogy azért ez a legmagányosabb generáció, mert így a kütyük, úgy okostelefon, számítógép stb, akkor sem a technológia a felelős, hanem egyszerűen csak megtanulja az ember szépen lassan, hogy egyedül kell maradnia, mert a mai világban csak csalódások várják, ha másokat megpróbál szeretni, vagy bízni bennük. :)
2023. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Biztos szar lehet, de majd kihevered, haver. Gondolj arra nekem még barátnőm sem volt soha. 29/F
2023. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Es mit mondott miert szakitott veled?
2023. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Azt hogy már nem szeret romantikus értelemben és nem tudja magát elképzelni jelenleg ebben a kapcsolatban x év múlva.
2023. nov. 7. 18:32
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Szoval lett valakije
2023. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne bánkódj miatta, tudod, van a mondás, hogy akiért érdemes lenne könnyet ejteni, az nem ad okot rá, aki meg igen, azért nem érdemes. Lépj tovább, és gondolj arra, hogy ez egy hülye p:csa, aki a következő pasiját is ugyanígy lekoptatja majd, ezek a r:bik már csak ilyenek.
2023. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%
Ilyenkor nem szabad szomorkodni, direkt ezért csinálják, a csajok erre élveznek. Felejtsd el, kezdj el gyúrni, tanulj valami szakmát, agyvérzést fog kapni a csaj.
2023. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%

"Csak megnyugtatásul közlöm, hogy egy nő csak akkor lép le a biztosból, ha van másik biztos helyette" Na már megint valaki nőellenes szart csinál ebből. Dugulj el, nők és férfiak egyaránt lehetnek szemetek, azonkívül hazugság is amit írsz.


Kérdező lesz jobb neked, nagyon rossz a város ahol vagy? Lehet van valami jó oldala is ami később fog kiderülni.

2023. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
26%

A 60-70-es években már boldog boldogtalan elvált, ha akart.

Azelőtt valóban a zöme öreg koráig megmaradt azzal, akivel fiatalon meházasodott. De ezeket a kapcsolatokat is csak ritkán tartotta össze a hű de nagy szerelem. Rá voltak kényszerülve, hogy együtt maradjanak.

2023. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mindig vannak jelek, tanulj meg olvasni az emberekben. Egyébként szerezz barátokat, járj el otthonról. A négy fal között sírás nem visz előrébb.
2023. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!