Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok es...

Nagyon magányos vagyok es borulátó. Valaki?

Figyelt kérdés

20as srác.


Akár a való életbe is átmehetne a beszélgetés.


Elsősorban lányokkal dumálnék. Hetero vagyok.

Ezt ma már ki kell írni...



nov. 9. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Egy nő sem fogja a sírásodat hallgatni, abból kapcsolat pedig soha nem lesz. Ha mélyebb gondod van, ajánlott szakemberhez fordulni.


Nem leszólás, de ezzel a szöveggel soha nem fogsz ismerkedni senkivel. Persze azt csinálsz amit akarsz, csak egy jó tanács, ha nem akarod vesztegetni az időd.

nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1


Olyan helyen lakom es elethelyzetem van, hogy

1, nincs szakember

2, ha lenne, nem tudnam megfizetni.

nov. 9. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

#2 pacsi.


Meghát, a legtöbb "szakember" is általában a pénzre hajt, sokuk szándékosan húzza az időt hónapokig.

nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Sirankozasra és nyígásra semelyik nőstény nem kivancsi. Van eleg sikeres, eletkepes ferfi akivel ismerkedhetnek ha olyanjuk van.


Oldd meg a problémáid, es allj meg a labadon, utana leszel alkalmas partner bármire.


#2

20as vagy. Mi tart vissza hogy kulfoldre koltozz megszedni magad? Hogy tanulj? Stb.

Teremts olyan elethelyzetet amit jónak erzel. Mas nem fogja megtenni helyetted.

nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4


Konok voltam meg vagyok. Es mi van ha valaki itthon boldogulna? Mar rohogok ezen en is, de jo 6 eve meg igy gondoltam.


Mai fejjel mar erettsegi elott filoznek, jogy hova.

De tudjatok, azert valahol nem kicsit szanalmas, ha egy magyarnak el kell huznia, ha egyaltalan elni akar par jo evet.

Mondjuk az itt is megvolt, de ennyi volt.

nov. 9. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

#5


Nem kell elhúznia, én és a barátaim tökéletesen megvagyunk, többdiplomás szakemberként, cégtulajként, stb.


De ha nincsen meg a tudásod egy kompetitív szakmához, kulimelózni külföldre kell menni, ez már 10 és 20 éve is így volt. Semmi nem változott az elmúlt 6 évben a kilátásokat tekintve.


Ismétlem, te vagy a saját sorsod kovácsa. Senki más nem fogja megoldani helyetted ezt.

A magányosságod pedig az egzisztenciális gondjaidból fakadnak. És ez nem is a pénzről szól, hanem az ambíciókról és életenergiáról. Sikeres férfiként ritkán üres az ágyad. Az önsajnálat nem vonzó. A tettrekészség és oroszlánként vetődés az.

nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6


Mar hianyoltam a tobbdiplomas elnok-vezerigazgato elnokoket.


Amugy el is hiszem, sot. Nem gyasz ez az orszag teljesem. - meg.


Csak tudjatok, vannak hatranyos helyzetu regioink, onnan kikerulni nehez. Na most az a helyzet, hogy en egy ilyenben elek.

Egyebkent meg a szakdogamat irnam... Viszont mai esszel nyelvettanulnek es huznek el. Meg megtehetem igen. Boven. Tartozom egy nemzeti kisebbseghez, reszben. Konyvbol kozepiskolaskent tanultam ugy, hogy arra lehetne alapozni - abbahagytam, banom -, de negcseszhetem a folytatast. Itt az angolt kell megtanulni azt lelepni a francba.

nov. 9. 23:55
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaa a fo banatom lemaradt..

Az, hogyga most bekiallok c+++++++on angolt tanulni ujra, akkor mi a francot csinaltam en eddig itthon?

A szakma tobbet er mint egy diploma. De sokaig nem igy hittem. Es ez ami faj!

Ki adja vissza az elbaszarintott eveket?

nov. 9. 23:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Senki. De az önsajnálat biztos végképp nem.


A legjobb idő eldönteni mit akarsz pár éve lett volna. A második legjobb időpont most van.

Sokan 30 felett resetelik teljesen a karrierjüket, egyáltalán nem késtél el még. Sok sikert!

nov. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!