Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy szilveszterko...

Mit tegyek, hogy szilveszterkor ne legyek magányos? 55N

Figyelt kérdés

35 éves koromban elváltam, akkor a gyermekem 10 hónapos volt. Megbízható társat komoly kapcsolathoz soha nem találtam, már 20 éve. :-(


Egyedül neveltem fel a gyermekemet. Amikor a szüleim még éltek, velük és a gyermekemmel ünnepeltük a Karácsonyt és együtt szilvesztereztünk.

4 éve a szüleim meghaltak. A gyermekem már 21 éves, imádjuk egymást, de nem várhatom el tőle, hogy mindig enyhítse a magányomat.


Magyarországon nincsenek rokonaim.


Nagyon szerettem barátkozni, voltak is barátnőim, de lassan mind eltűntek az életemből. Két barátnő vidékre költözött, egyre ritkábban jelentkeznek, élik az életüket. Egy barátnő külföldre költözött, már alig beszélgetünk. És az egyik barátnő megváltozott, elzárkózott mindenkitől és furcsa, de rosszindulatú lett mindenkivel szemben. Ezért már őt nem keresem.


Megpróbáltam már ismerkedni emberekkel, barátkozni, de egyszerűen nem megy. Talán nem vagyok érdekes. 1-2 beszélgetés, kávézgatás után eltűntek.


Lehet, hogy bennem van a hiba, de az is lehet, hogy az emberek ilyenek, nem fontos a másik ember.

Már nem tudom, mit tegyek. Nem szeretek mindig egyedül lenni.



nov. 16. 22:54
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
A fiatalok szórakozó helyeken ismerkednek, de én már 55 éves vagyok, nem tudok hova menni, ráadásul egyedül nem jó érzés sehova sem menni.
nov. 16. 22:57
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sokat segítene, ha tudnánk merre laksz.
nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Budapesten a 13. kerületben.
nov. 16. 23:06
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Nincs valami hobbid, érdeklődési köröd? Ha van, biztosan lehet találni a neten ilyen közösségeket, csoportokat.
nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%

Ne is foglalkozz a 4-es 5-ös válaszolóval. Nekik már csak a netes fantáziák jutottak.

6-ossal egyet értek :) Tök jó fej embereket is meg lehet ismerni :)

nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Van persze érdeklődési köröm, hobbim, de akik ugyanerről érdeklődnek, csak leveleznek ezekről a témákról, egy rendes barátkozás, személyes találkozás és beszélgetés, közös program már nem érdekli őket.

Azt viszont már nagyon unom, hogy csak levelezzek a neten. 20 éve ezt csinálom!

nov. 16. 23:17
 7/36 anonim ***** válasza:
81%
#9 Te szegény... Látom nagyon nagy szükséged lenne egy ölelésre! Ne aggódj, azért, mert gyökér vagy, valahol valaki biztos szeret téged is! Ne szomorkodj! :)
nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Darius- ***** válasza:
76%
Az nehéz Ügy, mert akkor mindenki elfoglalt szokott lenni, én ÍrnÁm beszélgessÜnk, de aznap biztosan elfoglalt leszek és nem fogok netezni. A fŐtereken sokan szoktak lenni akkor, talÁn el ki lehetne menni.
nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%

Anyukám is korodbeli, de szerintem ez egyáltalán nem idős. Volt kolléganőm hasonló korú és konkrétan barátnők lettünk, amikor együtt dolgoztunk. :)


Ha csak beszélgetni szeretnél vagy magányos vagy, írj nyugodtan. :)

nov. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak klasszikus szórakozóhelyeken lehet ismerkedni, menj el pl kiállításokra, vagy különböző nyilvános programokra, itt az adventi időszak is rengeteg helyen vannak mindenféle rendezvények, a lényeg, hogy emberek között legyél, aztán ki tudja, lehet épp találkozol valakivel, akivel beszélgetni kezdtek és kiderül, hogy kölcsönösen kellemes társaságnak tartjátok egymást.
nov. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!