Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy szilveszterko...

Mit tegyek, hogy szilveszterkor ne legyek magányos? 55N

Figyelt kérdés

35 éves koromban elváltam, akkor a gyermekem 10 hónapos volt. Megbízható társat komoly kapcsolathoz soha nem találtam, már 20 éve. :-(


Egyedül neveltem fel a gyermekemet. Amikor a szüleim még éltek, velük és a gyermekemmel ünnepeltük a Karácsonyt és együtt szilvesztereztünk.

4 éve a szüleim meghaltak. A gyermekem már 21 éves, imádjuk egymást, de nem várhatom el tőle, hogy mindig enyhítse a magányomat.


Magyarországon nincsenek rokonaim.


Nagyon szerettem barátkozni, voltak is barátnőim, de lassan mind eltűntek az életemből. Két barátnő vidékre költözött, egyre ritkábban jelentkeznek, élik az életüket. Egy barátnő külföldre költözött, már alig beszélgetünk. És az egyik barátnő megváltozott, elzárkózott mindenkitől és furcsa, de rosszindulatú lett mindenkivel szemben. Ezért már őt nem keresem.


Megpróbáltam már ismerkedni emberekkel, barátkozni, de egyszerűen nem megy. Talán nem vagyok érdekes. 1-2 beszélgetés, kávézgatás után eltűntek.


Lehet, hogy bennem van a hiba, de az is lehet, hogy az emberek ilyenek, nem fontos a másik ember.

Már nem tudom, mit tegyek. Nem szeretek mindig egyedül lenni.



2023. nov. 16. 22:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem szokj hozza

Nem rosszból csak a saját példámból kiindulva

30 éves szűz nő vagyok, nekem nemhogy a szilveszter lesz magányos hanem minden nap

Gyerek sem lesz nyilván

Te még így is jobb helyzetben vagy mint én

2023. nov. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó: De miért? Miért gondolod azt, hogy ennyi idősen lehetetlen lenne a dolog?
2023. nov. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
35%

Mondjuk olvass vissza, és nem kell ugyanazt kiírni amit más már megtett. De ez az egész oldalra igaz. Unalmas.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2023. nov. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg étterem szervez szilveszteri rendezvényt. Én a helyedben befizetnék egyre
2023. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%

Vander83


Aztán egyedül menjen az étterembe szilveszterezni?

2023. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
80%

#15 Neked sz@r, akkor legyen másnak is az, ugye?

Ha te 30 évesen lehúztad a rólót, az a te döntésed. De másnak miért kellene hasonlóan tennie?

Az másokkal való ismerkedés nincs életkorhoz kötve. 65 évesen is lehet új ismeretségeket kötni.

2023. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
34%

#20: Mondjuk normális kérdéseket olvasni. Láthatod mind ismétlődik, csak hogy a sajátja alatt sajnálkozzon mindenki.

Miért nem írnak egymásnak az ilyen emberek?

2023. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
#21 garantáltan nem ő lenne az egyetlen. Ezek nem sima vacsorák, hanem táncos,zenés rendezvények. Azon kívül, hogy nem egyedül ül otthon,még az ismerkedésre isjó terep.
2023. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
27%

Itt is meg lehet próbálni ismerkedni, küldjél képeket.

Társkeresőn fenn vagy?

2023. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%

14. Ha itthon leszek, én szívesen mennék, bár én diétán vagyok most.


10-es voltam

2023. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!