Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mér nehéz ennyire nagyon...

Mér nehéz ennyire nagyon beletörődni a sorsomba!?

Figyelt kérdés

Olyan keservesen nehéz.

Nehezen megy

És kegyetlen könyörtelen ez számomra megmondom őszintén.

Lemondás nélkülözés mellőzöttség.

És hát ez az örök magány remete életmód életem végéig.



nov. 22. 23:07
 1/10 A kérdező kommentje:

Másod hegedűsnek lenni nagyon rossz nem érdekel senkit sem csak azokat akik már a régmúltban is bántani és támadni akartak engemet engem!!!

De egyetlen egy jó emberrel nem hozott össze a sors.

nov. 22. 23:08
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem érdeklek én egy valakit sem.

Azért amíg csak élek és meg nem halok lesznek igényeim és vágyaim más kérdés az hogy nem válnak valóra az én jelen esetemben ebben az esetben amikor valaki egy bolond és homokos meg minden rossz.

nov. 22. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem csak p.csognál, könnyebben is mehetne. De p.csogni ennél is egyszerűbb.
nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem beletörődni kell hanem fejlődni és változtatni rajta.
nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Fejlődni egy beteg-sérült homokos embernek?

Az életbe nem kell az ilyen mint én vagyok senkinek sem!!!

Saját tapasztalatomból írom.

Birhatom ki halálom napjáig így úgy ahogy eddig nyögvenyelősen az emberi életet.

nov. 23. 13:08
 6/10 A kérdező kommentje:
De bezzeg a basztatósok cseszegetősök mindig megtaláltak engemet engem világ életemben szívni a véremet piócák módjára!!!
nov. 23. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Annyira szomorú hogy ennyi fájdalmat él meg sok sok ember..

Én is padlóra kerültem és úgy érzem sose tudok feállni

Én pszichológushoz fordultam segély kiáltásként.. egy kis reményt adott

nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen az mindenjót kívánok önöknek is viszlát
nov. 25. 23:53
 9/10 anonim ***** válasza:
:XD
nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az életbe nem kell az ilyen mint én vagyok senkinek sem!!!"

Őszintén? Szerintem sem. De nem azért, mert meleg vagy. És nem is azért, mert beteg, vagy sérült vagy. Hanem mert te egy tipikus energiavámpír vagy, olyan, aki mellett még egy motivációs tréner is depresszióba esne. Mást sem csinálsz, mint rinyálsz, és persze emellett a kisujjadat sem mozdítanád, hogy jobb legyen. Nőben is, és férfiban is taszító az ilyesmi. Igen, nekem sem kellene sem barátnak, sem társnak olyan, aki ilyen eszeveszettül nyervákol. És persze eleve rosszindulattal állsz másokhoz. Ami jó érne, azt meg élből elutasítod, pedig le merném fogadni, hogy itt is lett volna, aki szívesen haverkodott, vagy ismerkedett volna veled.

Tanuld meg, hogy nem kell mindent magadra venni. Valaki piszkál? Érdemes vele foglalkozni?... Na, őket kell lepattintani magadról. Az a baj, hogy te, meg sajnos még sok hasonló ember csak azt nézi, hogy miben találhatna negatívumot. És annyira ez uralja már a mindennapjaikat, hogy a pozitívumokat észre sem akarják venni.

nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!