Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet beletörődni...

Hogyan lehet beletörődni abba, hogy nem lesz az embernek párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Vannak erre bevált technikák?

Elnézést, hogy így fejezem ki magam, de valljuk be, ebben a topikban vannak elég szépen (párkapcsolati szempontból) kiégett emberek, szóval akár ők is adhatnának tanácsot.


2020. dec. 14. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Miért kellene beletörődni? Miért nem próbálkozol, ismerkedsz?:)
2020. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, de egyszerűen annyira nem megy a kommunikáció, hogy az valami hihetetlen. Ez pedig eléggé roncsolta a személyiségemet és a "lelkemet" az évek alatt.
2020. dec. 14. 21:55
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Írtam már másnak is,ne akard siettetni a dolgot.Ez is olyan,mint a gyász feldolgozása,öt szakasza van.


1.Tagadás(Nem igaz,hogy nem kellek senkinek!)


2.Harag(Nem az én hibám,hanem a nőké/társadalomé/istené/stb.)


3.Alkudozás(Beérem kevesebbel,jó lesz nekem akármilyen nő is,csak lélegezzen!)


4.Depresszió(Ilyenkor lesznek egy páran öngyilkosok.)


5.Elfogadás(Ez törvényszerűen bekövetkezik,idővel majd megtanulsz másban örömet találni.)

2020. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Hobbi, kaja

de úgyis lesz

2020. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Én úgy dolgoztam fel, hogy nem kellek senkinek, hogy tudom a szex nagyon fontos. Nem veszek fel harisnyát stb. undorodom tőle. Ha egy pasi felveti felvehetnék valamit ott a vége.
2020. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
1-es vagyok. Akkor fejlesztd a kommunikációd. Csinálj olyan dolgokat amit szeretsz és magabiztosnak érzed magad. Siettetni viszont nem szabad. Minél görcsösebben akarsz valamit annál nehezebben éred el.:)
2020. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is ambivalensek az érzéseim ezzel kapcsolatban. Az a "baj" (?), hogy nem is találkoztam olyasvalakivel az elmúlt x év során, aki megmozgatott volna ÉS emellett korban is összeillők volnánk, akár hosszabb távon is.

Az tiszta és világos, hogy csak amiatt nem lesz senkim, hogy 'valaki legyen', tehát hurrá: kapcsolatfüggő nem vagyok.

Viszont valóban vannak néha mélypontok ebben a nyugis helyzetben is. Pedig nekem többnyire jó így, de olykor nagyon jólesne az a fajta társaság, amit az azonos hullámhossz tud(na) adni.

Lehet, hogy könnyebb ezt a helyzetet feldolgozni, ha saját döntés az egyedüllét (az enyém sok szempontból ilyen), mint akkor, ha valaki nagyon magányosnak érzi magát, és emiatt vágyik társra.

Nekem bevált az, hogy átgondolom, mennyivel nyugodtabb és kiegyensúkyozottabb vagyok így, mint amilyen egy érzelmi hullámvasút - kapcsolatban voltam. Mennyivel szabadabb és önfeledtebb vagyok fölösleges korlátok és teljesíthetetlen elvárások nélkül. Ha voltál már elég rossz kaocsolatban, ahhoz képest megváltás az egyedüllét (és nem is magánynak éled meg).

Látni kell a különbséget kompromisszum és megalkuvás közt, és az utóbbit messzire kerülni. Számomra emiatt élhető ez így is. 40N

2020. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy egy rossz kapcsolatnál ezerszer jobb az egyedüllét. (Sajna tapasztalat) Valószínűleg a rossz kapcsolat is közrejátszik abban, hogy "el lettem cseszve" :/
2020. dec. 14. 22:42
 9/15 October15 ***** válasza:
12%
3.: Btw ez nem a gyász hanem a haldoklás öt szakasza legalább az alapfogalommal legyél már tisztában mielőtt hülyeségeket írkálsz valami kiforgatásával... :D
2020. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

#9. Jól van kisfiam,itt mindenki hülye,csak te vagy helikopter. :)

Van a gépeden egy program,úgy hívják böngésző.Javaslom a használatát,mielőtt hülyeségeket írsz,mert nem vagy képes szöveget értelmezni.


[link]


[link]


[link]

2020. dec. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!