Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A teljes magány ellen mit/hogy...

A teljes magány ellen mit/hogy lehet tenni?

Figyelt kérdés

Borzasztóan egyedül vagyok 30 éves nőként.


Értsd: szüleim külföldön élnek, testvérem/unokatestvérem nincsen. Nagyszüleim elhunytak. Barátaim nincsennek, mert gimi után én elmentem külföldre dolgozni, ők is, szétszéledtünk. Covid után jöttem vissza.


A társasági életbe való ugrás nálam nem nagyon játszik, mert esti műszakban dolgozom.

A csoportos nyelvtanfolyamok, színházi előadások, koncertek stb. általában mind délután-este vannak. Én akkor dolgozom, esti/délutános műszakban.


Munkatársaim gyakorlatilag nincsennek, mert HO-ban vagyunk mind, legtöbbünk vidékről dolgozik gyerekkel otthon.


Randi appok-at próbáltam, de ott inkább gyors menetekre mennek vagy sok hosszas, akár hetekig tartó chateléseket tapasztaltam. Utóbbira nincs türelmem. Egy randi jött össze személyesen. Nem éreztem, hogy passzolnánk.


Mit csináljak? Egész decembert teljesen egyedül töltöm.


dec. 1. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg próbálj meg itt keresni valakit, akivel beszélgetni tudsz, majd aztán esetleg alakulva a dolog később. Ha gondolod beszélgethetünk. (F41)
dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Jajj te szegény. Először azt hittem, hogy ez évek óta tart, de így...

és az mit mondjon aki hosszú évek óta szembesül ezzel? Erre nincsen egy fix megoldás, max reménykedés és a nyitott szemmel való járás.

dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Van aki évek óta így él sajnos..? Ezt az egy hónapot kilehet bírni akárhogy!
dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek igaza van, ha személyesen nem nagyon van lehetőséged társaságban mozogni, akkor próbálj meg valamilyen közösségi oldalon (igen, akár itt gyakorin is lehet), ismerkedni. Nem feltétlen pasizásra gondolok, az is jó ha barátkozni/beszélgetni kezdesz, aztán ki tudja talán személyesen is megismerheted. Olyan szempontból hasonló helyzetben vagyok, hogy mi is eltávolodtunk egymástól a régi baráti társasággal. Az a kevés ember akivel beszélgetni szoktam, velük is ritkán van lehetőség találkoznom. Amúgy tényleg sokat tud segíteni az is ha neten beszélgetsz valakivel, ha meg találkozni is tudtok az mégjobb :)
dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 30-as nő vagyok, szívesen beszélgetek veled ha nyitott vagy rá, gyakran érzem magam én is nagyon magányosnak sajnos, pedig nekem okom se lenne feltétlenül.

Ha van kedved dobj egy üzit.

dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Évek óta így van, két éve biztosan.. inkább három.


Alapvetően megszoktam, a decembert emeltem ki, mert mindig ez a legnehezebb időszak az ünnepek miatt, most hogy 4 napos lesz a karácsony különösen az lesz!

dec. 2. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress pasit
dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hobbik?
márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!