Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljes magányt hogyan kell...

Teljes magányt hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés

Se család, se barátok, senki.


Mivel foglalod elmagad?



2019. nov. 22. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Keresel magadnak barátokat,párt stb. Hobbival,önfejlesztéssel.
2019. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Fogadj örökbe egy állatot.
2019. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, csináld a dolgodat, aztán majd jön/ megérkezik/beesik valaki az életedbe. De mondjuk akkor gondolom dolgozol, ha egyedül élsz.
2019. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
*Vagy pl nemtom, nézzél iylen felnőtteknek szóló szakköröket. Pl nemtom agyagozás pl ilyen művészeti dolgok tehát? Vagy tánc, vagy hangszertanulsá, vagy pl nemtom , valami speckó tanfolyam esetleg?
2019. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Semmivel.. Régen sokat foglalkoztam lány kutatásával, de sajnos eddigi 3 barátnőm csalódás volt, apszolút unalom az életem, belefáradtam a próbálkozásba, hogy nincs egy lány aki hűségesen mellettem van szeret és kitart mellettem és fordítva.. Sorozatokat nézek, de azoknak mindig vége lesz utána pedig ezerszer szarabb érzés egyedül maradni :( A zene sem sokáig nyugtat meg. Az egyetlen vágyam egy barátnő, aki kirángat ebből a szarból és boldog lehetek mellette, de ez nem olyan egyszerű sajnos, a legtöbb lány magamutogató, kihívó öltözés/viselkedés, több liter smink, egoisták stb.. Az után futnak aki majd kihasználja őket.. Sajnos ezt nem lehet kezelni, van aki tud élni egyedül, de én nem közéjük tartozok, inkább halok meg mint hogy "éljek" egyedül értelmetlenül (nekem full értelmetlen), hiába a próbálkozás és remény, mert úgy is az a vége hogy a lányoknak a macsó srácok kellenek... Erről ennyit.

18f

2019. nov. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 :D .... Bakker! 18 évesen milyen hűséget és kitartást vársz el a csajoktól? :D

Haggyámá! :D


Kérdezőnek: Elmondod mi az hogy nincs se család se senki?

A kisállat jó ötlet amúgy.

35F

2019. nov. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy fiú vagy vagy lány?
2019. nov. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!