Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudjak csinálni, hogy...

Mit tudjak csinálni, hogy legyen társasági életem? 16/F

Figyelt kérdés
Tagja voltam egy baráti társaságnak, de a társaságba bekerült pár ,,menő” tag és tulajdonképpen ki lettem rekesztve(ez abban nyilvánul meg, hogy szép lassan nem hívtak sehova, az iskolában sem kerestek). Vannak az osztályban még fiúk, de nekik mind vannak iskolán kívüli barátaik, nem igazán tudtam közelebb kerülni hozzájuk, inkább csak ilyen felszínes haverok, szünetekben egyet-egyet röhögünk, de ennyi. Tulajdonképpen az iskolában vagyok csak emberekkel, egész hétvégén itthon ülök és tanulok, telózok vagy filmet nézek. Régebben sportoltam 5 évig, de ez abba maradt, mert a helyet bezárták és a környékemen nincs több lehetőség ezt a sportot űzni.
dec. 2. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha Budapesti vagy, akkor "ezen tudok segíteni" írj rám, én barátkozok veled szívesen.
dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet fix tanácsot adni, max reménykedhetsz abban, hogy hozzád hasonló embereket találsz és teszel is érte, hogy észre vedd őket.

Fiatal vagy még, neked van még remény.

dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj keresni ismerkedős csoportokat! Interneten, faliújságokon, stb. Én utólag ezt tenném. Az internet nagy segítség ebben, de ne érd be a chateléssel, online barátokkal! Légy kreatív és bátor! Ezzel azokkal is jót teszel, akik szintén arra vágynak, hogy megszólítsák őket.
dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 Na ezt is mi a p#csnek kellett lepontozni?! Nem lehet barátkozni??
dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem vagyok Bp-i. Én nem akarok ilyen ismerkedős csoportokba belépni, kicsit furán is hangzik. Tehát akkor törődjek bele a sorsomba, hogy igazi barátom már nem nagyon lesz.
dec. 2. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell beletörődnöd, hanem egy kicsit nyitottabbnak kellene lenned.

Beszélgess a többiekkel arról is, hogy mit csinálnak a hétvégén, lenne-e kedvük veled megnézni egy filmet, vagy pizzázni, vagy akármit csinálni, amit szeretnél!

dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!