Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A férfiak miért repülnek rá...

A férfiak miért repülnek rá itt a magányos nőkre egyből?

Figyelt kérdés
bezzeg forditva ez nem igy van
dec. 7. 22:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Fordítva nem így van. Ahogy mondod. A nők általában nem találják vonzónak a magányos "kesergő" férfiakat. A férfiak is csak azért repülnek rá az ilyen nőkre, mert a könnyű szex reménye hajtja őket.
dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
vadász ösztön miatt .
dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Inkább a normális kapcsolat reménye, xsak a nők is olyanok hogy bottal se piszkálnád meg a többséget, mert utálatosak
dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Mert a legtöbb pasi a farkában hordja a szürkeállományát, azért olyan kicsi.
dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert a férfiak nagy százaléka úgy viselkedik, mint egy aberrált szexuális ragadozó.Esetleg mint egy ragadozó állat.Ezek mindig azokra mennek, akik egyedül vannak, betegek, sérültek, védekezésre, menekülésre képtelenek, így könnyebb őket elkapni és kihasználni, kivégezni.
dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Én csak próbálok ismerkedni. Szeretném, ha fontos lennék egy lánynak, ha tudja, hogy rám számíthat, miattam többé már nem magányos és boldog, akkor úgy érzem én is, hogy van értelme mindennek, van kiért élni, van kivel megosztani az élményeket és a boldogságot 😊 ha magányos, az pl azt jelenti, hogy lesz ideje rám és értékelni is fog❤️
dec. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6-os


Szerintem ne reménykedj,láthatod a fentebb lévő kommentelőket,azt irják a férfiak csak szexet akarnak..

dec. 8. 08:24
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Mert igy is van
dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Dugni akarnak, ennyi és nem több.
dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Mert a nők mit akarnak? most komolyan.
dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!