Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érzem magam szabadna...

Miért nem érzem magam szabadnak,ha egyszer egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Nem hívogat az asszony hogy hol vagyok,mikor érek haza,oda megyek amikor akarok,azt csinálok amit akarok,mégsem érzem magam szabadnak.Mégis úgy érzem magam mintha egy kalitkában élnék.35/F

2023. dec. 8. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem egyedül vagy, hanem magányos vagy? És valójában jól esne, ha valaki rád telefonálna, hogy merr ejársz, mikor érsz haza?
2023. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ez sok mindentől függhet. Lehet hogy azért mert nem kaptad meg a megfelelő szerelmet az életedben. Vagy lehet, hogy a munka, szülők, barátok vagy a pénz korlátoz le. Szerintem első sorban tedd fel magadnak a kérdéseket, hogy mi miatt nem tudsz szabad lenni.

Tényleg azt csinálod amit szeretsz? Meg vagy elégedve a munkával, kollégákkal, főnököddel? El tudtál utazni arra a helyre amit tervezgettél?

Ha nem vagy boldog egyedülállóként, nem lehet hogy egy komoly és szeretetteljes párkapcsolat/házasság hiányzik az életedből?


Meg kell keresd azt amitől Igazán szabad leszel és kiegyensúlyozott.

Előre is sok sikert hozzá ;)

2023. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Barátom! Nincs szabad akarata az embernek. Csak Isten az, aki szabad akarattal bír. Övé az egyetlen szabad akarat. Ha pedig azt akarod, hogy te magad is szabad légy, akkor ugyanazt kell akarnod, amit Istennek. Na, ha ez megvan, akkor válsz majd szabaddá.

De örülök, hogy ébredezel. Sosem voltál egyedül!

2023. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bűntudatod van?
2023. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolat függő vagy, esetleg nárcisztikus, is.
2023. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!