Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van így, vagy csak...

Más is van így, vagy csak velem van komoly baj?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 18 évesen nem a világ vége hogy még nem volt senkim, hogy túl lehet ezt élni. De valahogy úgy érzem velem van a baj. Velem sosem volt olyan, hogy valaki flörtölt volna velem, vagy hogy egy olyan srác, aki nem a haverom, valami olyan igazán kedveset mondott volna nekem. Bőven vannak barátaim, és nem igazán tartom magam szürke kisegérnek, de mégis ez van. Szórakozóhelyeken mikor a barátaimmal vagyok, nem tudom eldönteni, hogy néha néznek-e engem is vagy sem, de mindig elér az este ahhoz a ponthoz, hogy a barátnőimet felkérik táncolni, én meg kínosan totyorogva próbálok úgy tenni mintha élvezném a bulit.

Nem keringőztem a szalagavatómon mert minden srác elkelt az osztályomból, ezért megkérdeztem az osztályfőnököm, hogy tudja-e más osztályokból kinek nincs még párja, adott egy listát, és én az összes srácot megkérdeztem, de volt aki közben talált párt, aki azt mondta, hogy ő nem keringőzik, stb, képzelhetitek milyen rossz volt elmondani otthon hogy “úgy döntöttem nem keringőzöm”, pedig baromira akartam volna. Na mindegy, igazából legalább a nagyszüleim mindenkinek büszkén hirdetik hogy én nem vagyok “olyan” fiatal. Pedig nagyon is olyan vagyok, csak azt egyedül nehéz csinálni, na mindegy, ebbe most nem bonyolódnék bele.😅 Mondjátok hogy nem vagyok egyedül, aki a filmekben mindig nézi, hogy egy a pasik randira hívják a pultoslányt, a kolléganőm, lényegében akárkit ismeretlenül. Tudom azok filmek, de barátnőjét is hívták már el így. Barátnőm dolgozott szórólapos lányként és naponta mesélte, hogy hányan flörtöltek vele…



nov. 30. 03:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*hogy a pasik, bocsánat, kicsit ott belekavarodtam a mondatba.
nov. 30. 03:24
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Így látatlanban sajnos nem tudom felmérni, mi lehet a probléma a kisugárzásoddal, vagy mit állapítanék meg rólad első ránézésre, de férfiként a véleményem általában szokott érni valamit (volt már hasonlóra példa baráti körben) 😄 Szóval ha nem parázol, hogy megkereslek és megöllek, akkor privátban egy képre ránézve egyszerűbb lesz ezt kifejteni 🤠 (eskü nem adlak el senkinek)

Anélkül, pusztán az önképed alapján csak saját tapasztalatot tudok mondani: vagy friendzone-gyűjtő vagy, és magadat gátolod, vagy olyan lány vagy, aki okos és máshogy szép, mint az átlag, ami bejön a korosztályodnak.

nov. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
A flört a felvágás egyik mintaképe , hamis kép állítás . Az biztos valami hamisat mondasz , csalva remény .
nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Mivel pl szórakozóhelyen az első faktor a kinézet, gondolom a külsődön kellene dolgozni. Edzés, más frizura, új smink stb. Így látatlanban. Esetleg a kisugárzásod olyan, ami azt sugallja, hogy ide se gyere.
nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!