Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek gáz ha egy fiú 22...

Szerintetek gáz ha egy fiú 22 évesen még nem volt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon selejtesnek tartom magam. Egyáltalán nincsen jó dumám, egy csendes szerény magányos ember vagyok.A kisugárzásom se túl pozitív, állandóan magamba vagyok roskadva.Meg még talán tehetségtelennek is tartom magam.Nem járok nagyon sehova, csak suli meg a munka.Szabadidő meg otthonlét. Öltözködésem is elég egyszerű. Így nem látom magamban azt a pluszt amivel egy lányt meg lehetne fogni.Szerintetek van esélyem változtatni?

dec. 17. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz, nincs ez rendeletbe-törvénybe iktatva sehol sem.
dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy hasonlóan csendes szerény lánynak pont ilyen kell. Ne gondold, hogy mindenki a nagydumást keresi, van, akit az kifejezetten terhel.
dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Semmiképp ne mondd, ne gondold magad selejtesnek! Attól messze vagy.

Vannak még rendes, kedves, szerény, csendes lányok, ők pedig ilyesfajta srácokat keresnek, mint te. Amiatt pedig nem kell aggódnod, hogy nem volt még kapcsolatod. Majd eljön annak is az ideje. Nem egy olyan korunkbelit (20-25) ismerek, akinek szintén nem volt még.

dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

24 vagyok, nekem sincs senkim. Mondjuk azért van szövegem és viszonylag próbálok elegánsan öltözködni, a magamhoz való eszem is megvan és edzek de nem látványosan hanem csak, hogy fitt legyek.

Nem gáz, de fura, még nekem is. Az embert mindig elgondolkoztatja az ilyen, hogy vajon miért, legyen az más vagy saját maga. Sokan mondogatják azt, hogy akkor van értéked ha van valaki melletted. Vajon igaz ez? Néha azt gondolom, hogy van benne valami, néha azt, hogy ez ennél bonyolultabb.

Nem akarok basic tanácsokkal dobálózni mert szerintem a legtöbb esetben szart sem érnek, max a felszínen valamit javít az összképen. De nálam valamennyit segített.

Ha otthon edzel, nem kell kondi terembe menni, ez erőt és hitet ad neked még akkor is ha eleinte nehéz rávenned magad, de épp elég, hogy lásd a fejlődést magadon mind mentálisan mind testileg. Mond ki a fájdalmaidat (csak olyan embernek akiben megbízol és tisztelsz) nekem volt egy ilyen személy aki minden másban segített, hogy előrelépjek. Nézelődj az emberek között, menj oda és beszélgess velük, törekedj arra, hogy később ők jöjjenek oda hozzád. Persze sok más kis dolgot lehetne itt mondani de nincs nagyon értelme.

Hogy jobb lesz vagy kevésbé fogod emészteni magadat ezen? Nem tudom, én érzem magamon a változást de néha én is magam alatt vagyok és elárasztanak gondolataim. Hosszú az út és a munka egy olyan embernek mint amilyen te vagy én vagy mire eljutunk egy nőhöz és ha eljutunk az már hatalmas lökést jelent, hogy kellettünk valakinek még ha időre is. Sok sikert, szurkolok neked!

dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Én jövőre már 28 leszek, nincs senkim és sosem volt, egy randiig vagy egy komolyabb beszélgetésig nem jutottam, nem hogy tovább. Te csak ne szólj semmit!
dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
dec. 18. 08:24
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
30 leszek, sosem volt barátnőm. Pár randin voltam csak.
dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Fordítva van, először érezted magadról azt a sok negatív dolgot, és ebből fakad, hogy nincs párod. Terápia kéne, ne halogasd tovább, erre-arra van ingyenes is, az is tud jó lenni. Én is ezt műveltem, nekem nem javult meg magától.
dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Neked inkább kezeletlen depressziód van enyhe formában. Önmagában nem baj, ha valakinek 22 évesen még nem volt kapcsolata, nem lóverseny ez. De az nem mindegy, hogy azért nem volt, mert válogat és nem áll le akárkivel, vagy nincs önbizalma partnert találni. Nálad az utóbbi áll fenn, ezért nem ártana pszichológussal konzultálnod. Ugyanis, ha erős az önbizalomhiányod, 10 év múlva is nagy eséllyel itt fogsz tartani, csak már sokkal boldogtalanabb leszel.
dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a nők nem szeretik a búval bacott fiúkat.

Nekik a magabiztosság a legfontosabb..

dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!