Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 24 évesen társaság és...

Ha 24 évesen társaság és kapcsolat nélkül vagyok, akkor ez így is marad örökre?

Figyelt kérdés
Most végeztem az egyetemen, és az a helyzet, hogy egy emberen kívül senkit sem mondhatok a barátomnak, de még talán a haveromnak sem. Bár volt egy lány, akit szintén barátomnak gondoltam, sokat is segített nekem az utóbbi időkben, de úgy tűnik, hogy amikor csak úgy beszélgetnék vele, akkor már nem igazán kíváncsi rám. Eljárni sem járom sehová már egy hosszú ideje. Ezzel együtt pedig magányos vagyok. Ha az egyetemen sem sikerült párt találnom, akkor már ne is reménykedjek?

2017. márc. 4. 19:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

ja és:

F

2017. márc. 4. 19:07
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad áll, hogy így marad-e.
2017. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez a mai fiatalság átka. Nem tanultatok meg kommunikálni, így sem barátságra, sem párkapcsolatra nincs kilátásotok. És ezt sajnos mi bäsztuk el, az idősebb generáció, amikor már gyerekkorotokban megvettük nektek a számítógépet, ahelyett, hogy kizavartunk volna titeket az utcára a többi gyerekkel katonásdit, vagy a szomszéd kislánnyal papás-mamást játszani. Mea culpa...
2017. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3


Általánosban még voltak barátaim, játszottunk is, nem erről van most szó.

2017. márc. 4. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:

Neked legalább van egy barátod. Nekem egy sincs. És barátnő sem.


24f

2017. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5

Hát igen, ha ő sem lenne, akkor nem tudom mit csinálnék. Bár kicsit eltávolodtunk mostanság, és jó régen csináltunk valamit együtt. De a kapcsolatot folyamatosan tartjuk legalább.

2017. márc. 4. 20:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt látok, hogy a hozzánk hasonlóknak reális esélye lenne egy normális kapcsolatra. Valami hasonlóra talán, de attól még az egyedüllét is jobb.
2017. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki?

Amennyiben igen, ott a netes ismerkedés.

2017. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenki nyavajog itt gyakorin hogy nincsenek barátai... Komolyan hogy a fenébe nem találtak egymásra?
2017. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9


Köszönjük, Emese!

2017. márc. 12. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!