Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 28 évesen sincs párkapcsolatom...

28 évesen sincs párkapcsolatom. Ti hogyan reagálnátok az erre irányuló kérdésekre az ismerőseitek részéről?

Figyelt kérdés

Több ok miatt nincs és nem is volt párkapcsolatom. Én ezt tényként kezelem, tudom, hogy nem vagyok rá alkalmas, de nyilván nem feltétlenül ez a megszokott.

Emiatt többször merül fel ez kérdésként is, de nem feltétlenül szeretnék a valódi okokról beszélni.


Most minden alkalommal mondjam azt, hogy nem szeretnék? Ami valahol igaz, mert arra tréningezem magam, hogy másképp alakítsam ki az életemet.


Van esetleg erre valami taktikátok? Ha voltatok ilyen helyzetben, hogyan reagálnátok ezekre a kérdésekre?

Azt sem akarom mondani, hogy "semmi közöd hozzá", mert nem vadidegenek teszik fel a kérdéseket, de közben meg nem érzem úgy, hogy bele akarok menni a részletekbe.


2019. márc. 16. 19:26
1 2
 1/14 Alain Delon ***** válasza:
66%
Mondd azt, hogy "Majd!", aztán egyszer megunják a kérdezősködést.
2019. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
37 évesként sincs párom, nem is volt még sosem. Volt egy időszak, amikor kérdezték, de ma már nem, elfogadják, hogy ez van.
2019. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy magasra tetted a lécet és eddig még minden jelölt leverte. Vagy csak egyszerűen utálsz mindenféle kötöttséget, márpedig akármilyen laza kapcsolatról is van szó, valamit fel kell adnod a függetlenségedből és alkalmazkodni kell a másikhoz. :)
2019. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérdeznék, akkor a bottal se kategória lennél.
2019. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatból írom, én azt mondanám, hogy sokkal jobban szeretem a szabadságom, és nem bírom elviselni a párkapcsolati játékokat.

Ha az embernek teljes az élete egyébként, sokszor baromira nem vágyik rá, hogy egy másik ember ezt a nyugalmat felborítsa. Ennyi kb

2019. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nekem is van ezen pörgő kollégám. Egészen indiszkrét módon pörög a témán. Eddig finom voltam. Aki így viselkedik, az tipikusan a kapcsolat nélkül vagy abban de elhidegülve élő ember. Én nagyon le fogom oltani. Ha kell kicsit szégyenbe hozva.


A "Majd" választ nem javaslom, mert akkor majd rákérdeznek. Egyenesen és határozottan mind meg!:

K: Mikor lesz párkapcsolatod?

V: Nem tervezek kialakítani párkapcsolatot.

K: Miért?

V: Az magánügy. / Egyéni szocprobléma.

És, ha ekkor sem szállnak le, jön a nem udvarias szakasz.

K: Na de mégis. Stb.

V: Foglalkozz a saját dolgoddal. / Ennyire nincs saját életed?

2019. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Régen engem is zavart ez a kérdés.


Most meg az gondolkoztat el, hogy évek óta senki meg se kérdezte, érdeklődte, mintha természetes lenne, hogy esélyem sincs pártalálásra :D Mondjuk én is a bottal se kategória vagyok.

2019. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Helyes válasz :

-Mindenkinek egy élete van, s azt élje!

2019. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

30 éves, a nők szerint bűnronda férfiként írom: pár éve új városba költöztem és felvettem egy új stílust. Azt hazudom mindenkinek aki erről kérdez, hogy nem találtam olyan nőt aki megugraná nálam a lécet! Legyen modell testű de minimum ügyvéd vagy orvos, ez alá nem adom! Nagyon magabiztosan elő tudom adni, így elhiszik. A hátam mögött persze hőzöngenek hogy ronda és alacsonyként mit akarok, tiszta bolond vagyok, de legalább nem kérdezgetnek róla.


Ez tuti be fog válni, őszintén mondom! Előtte évekig végigjártam a piszkálást, kérdezgetést, magyarázkodást, egyszerűen nem hagyták abba! Most már hónapok óta nem kérdezett senki ilyesmit.

2019. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Riki miller ***** válasza:

Csak add önmagad én régen csak annyit vágtam rá hogy


˝Mert nem találtam még senkit ˝BA...MEG húzzál any..ba...


vagy hasonló indulatszavakkal is helyetesítheted

2019. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!