Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hiányzik a szerelem érzése,nem...

Hiányzik a szerelem érzése,nem akarom újra a régi életemet,se a régi énemet.Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nem tudtam pontosan milyen kategóriába irjam ezt a kérdést. Nagyon rosszul érzem magam mostanság, nem vagyok boldog. Volt egy időszak az életemben amikor nagyon boldog voltam ,sokáig randizgattam egy férfival,aztán vegül nem lettünk egy pár mert rájöttem hogy nem miatta vagyok boldog,hanem az az érzés tetszett amit ő adott. Ez a férfi előtt sokáig elég sivár életem volt, nem igazán kaptam sem szeretetet ,figyelmet,aztán jött ő és végre azt éreztem hosszú idők után hogy valaki észrevesz,valaki érdeklődik irantam,figyel rám . Hozzá nem kerültem annyira közel,nem ő hiányzik hanem maga az érzés. Miután ennek vége lett, úgy éreztem semmi sem jó,semminek sem tudtam teljesen örülni ,és mai napig nem tudok. Nem akarom visszakapni azt a hideg ,fájdalmas életemet ami előtte volt. Napok óta már csak örlődöm,nem tudom mit kezdjek magammal ,hogy jobb legyen. Nagyon bezárkóztam ,nincsen energiám és kedvem senkivel sem beszélni ,mindenki idegesit engem ,és az emberektől is nagyon eltávolodtam(ez már a ferfi elott is igy volt ) nem tudnák senki ujat megismerni , sok baratom pedig nincsen ,nagyon sok ember bantott mar meg,emiatt mar nem is kezdemenyezek. Segitsetek kérlek ,aki ilyet már átélt,mit tegyek hogy jobb legyen ?

dec. 19. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos dolog szeretni valakit,oltalmazni bámulni,azokat a tulajdonságait amelyek egyedülivé teszik őt az egész földön,tudni a lekünk mélyén bármi történjék is számithatunk rá,és ő is ugyanúgy számithat ránk,ám a romantikusok szemébe nem mindig elegendő szeretni valakit,vannak emberek kik a szerelem érzése nélkül,hervadozni kezdenek,úgy érzik elveszitik önmaguk egy részét és félnek hogy érzelmeik elhervadnak..
dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna.

Lassan négy éve,hogy elhagytak,az,aki eddig a legnagyobb szerelmem volt.Újabb ismerkedéseim pedig nem jártak sikerrel.

Szép lassan kihűlt a szívem,és már átnézek az embereken. Iszonyat csalódás és kriptaélet,ami a sorsom 2020 tavasza óta.

Pedig szerettem, megtettem mindent, sőt elnéztem sok mindent.Talán nem kellett volna...

dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ami hiány, szükösség, és ebből az állapotból amig ebben vagy, addig nem nagyon tudnak beérkezni a csodák amire vágysz.

kérdezd meg magadtól, hogy mi az ami boldoggá tesz? és kezdj ezirányú gondolatokkal foglalkozni.

Ha azt érzed, hogy a gondolataid nem azok körül forog amit szeretnél, tehát rosszul érzed magad, akkor nem a jelenben vagy, kezdj az ellenkező irányba menni a pozitiv oldalra helyezd a figyelmet, amire vágysz amit szeretnél, ezeken kezd el

dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szerelem érzése mindig váratlanul érkezik az ember életébe. Olyankor fog megtalálni, amikor nem számítasz rá.
dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es


"A szerelem érzése mindig váratlanul érkezik"


Nem mindegy azért hogy pár éven belül vagy 80 évesen fog rád találni,amikor már szeretkezni sem leszel képes.Ja igen a testiséget fiatalon kellene megélni,de hogyan amikor még nem talált rád a szerelem?

dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 17:17



" mi az ami boldoggá tesz?"


Romantikusoknak egyedül a "szerelem az egyetlen lélek donor"

dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es: Én többször voltam életemben szerelmes. Nem feltétlenül lesz belőle kapcsolat és nem feltétlenül szerelemre alapozódik sok kapcsolat.

A kérdező is lehet, akkor és abba lesz szerelmes, akivel nem teljesedhet be a dolog. De attól még boldog lehet valakivel, akit szeret (nem feltétlenül lángoló szerelemmel).

dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátság tisztelet szenvedély. A legtöbb kapcsolat azért megy tönkre, vagy azért nem alakul ki szerelem a két fél között, mert hiányzik a három alapvető elem egyike.
dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 11:16


Ha mindkétfél beleadna 110%-ot akkor szerintem minden okés lenne,de azért ez eléggé megterhelő mindkét félnek,ezért nem is birják sokáig.

dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

amig a hiányon kattogunk addig azon a frekvencián vagyunk és nem tud tágulni a tér körülöttünk, hogy jobb legyen, mert folyton a figyelem azon van amit nem szeretnénk, ahelyett, hogy arra figyelnél amit szeretnél elérni. Igy épülnek ki az új idegpályák, mert igy ahogy most vagy folyamatosan a régi pályán futsz, és mész vissza a régi beidegződések járta útra.

A társ azért kell idézőjel, mert egy tükör abban, hogy megmutassa, mi az árnyoldalunk, mi az amivel dolgoznunk kell.

Ideje feldobni pár kérdést, hogy mit szeretnél, mi a célod, mire vágysz, és ezek körül forogni inkább a figyelmednek hm?

dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!