Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül karácsonykor. A...

Egyedül karácsonykor. A párom most szakított velem, nagyon rosszul érzem magam. Hogy lehet ezt atveszelni?

Figyelt kérdés
dec. 23. 11:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
35%
Örülj, hogy ez az életben a legnagyobb problémád.
dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
71%
Családod nem fogad karácsonyra, hogy ne egyedül töltsd ezt az időszakot?
dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%
Menj el bulizni, még ma biztos nyitva van valami, nem tudom hol laksz de Bp-en ma is simán nagy bulik lesznek. Kicsit engedd el magad. Sajnos Budapesten kívül minden halott az úgy tényleg depis lehet.
dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom :(


Nagyon szr lehet ez, de nyilván gondolom a barátnőd meg már nem érezte jól magát veled, úgyhogy ezt is meg lehet érteni, hogy nem volt már kedve a karácsonyt megvárni.


Hogy lehet átvészelni? Mindenképpen társaságban. Szülők, rokonok, barátok pl.

dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Igen ez a legnagyobb problemam az eletben.

Nem pasi vagyok, hanem nő amúgy.

dec. 23. 12:25
 6/41 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem bulizni depressziósan amikor karácsonykor szakitanak velem.
dec. 23. 12:25
 7/41 anonim ***** válasza:
23%

Ha ez vigasztal: én egyszer szenteste szakítottam a néhai menyasszonyommal és keltem útra Zuglóból a Lipótvárosba -7 fokos hőségben, gyalog.

Nem fagytam kockára hazáig 375 szatyorral hazáig! Nem-nem! :D

dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
54%
Merre laksz? Nem tudod rokonokkal, szülőkkel tölteni az Ünnepeket?
dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 BlackSword ***** válasza:
83%
Először is nem vagy depressziós, mivel teljesen természetes az amit most érzel... nincs is ezzel semmi gond... el fog múlni... tudom, tudom ez most süket dumának hat, de hidd el, hogy így van... csak apró lépésekkel haladj a a mindennapokban, keress pici boldogságokat, és hidd el, örökké nem eshet...
dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
69%
Milyen idióta szakit egy csajjal? egy nő bármikor talál magának több millió pasit egyből..Ja ilyen szerencsétlentől csak jobbat mint aki szakitot veled.
dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!