Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz velem ha nem lesznek...

Mi lesz velem ha nem lesznek már szüleim?

Figyelt kérdés
37 éves nő vagyok nincs senkim szüleimen kívül és tesómon kívül. Vannak rokonaim még de nekik is van saját családjuk. Nincsenek barátaim sem félénk fajta vagyok.
dec. 28. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
#8: Persze, mert aki itt privátot ír, az mind egy főnyeremény.
dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
#11 ezért nem is ismerkedtem itt soha. De ebből is látszik, hogy egy nőnek mennyivel könnyebb (még ha csak arra is) párt találni (#8)
dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Attól még, hogy lepontoztok ez igaz.
dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, én is jól le lettem pontozva, de nem tudom mi rosszat írtam.
dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#14 a sok szerencsétlen itt próbál ismerkedni, a kérdező nő, valószínűleg ezért.
dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus... Amúgy randizz néha, ha az a bajod, hogy visszahúzódó vagy, ezen lehet így fejleszteni, nekem sikerült. Kicsit "erőltetni" kell de egyre jobb lesz. Nyilván randi alatt nem azt értem, hogy menj fel egy idegenhez es szexelj vele :D
dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem fognak megenni pláne ebben a korban már többen ekresnek valóban komoly kapcsolatot.
dec. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%
Egyedül maradsz, ha semmit nem teszel ellene.
dec. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Én is szűz vagyok és félénk is. Nem szeretnéd velem elveszteni? 32/F
dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
tudom hogy változtatnom kell. Most is tetszik egy pasi de még bejelölni sem merem faceen. Ami fura ebben hogy ez a férfi egyáltalán nem nagy szám évekig rá se hederítettem szerintem csak az agyam találta ki hogy ő kell.
dec. 29. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!