Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak itthon?

Mit csináljak itthon?

Figyelt kérdés

Most egy hosszabb ideig itthon leszek egy kis baleset miatt. Négy fal közé zárva. Takarítani, filmezni, laptopozni, sütni szoktam napközben meg olvasni is. Este meg marad a tévé, és bámulom a falat. Nem tudom egyszerűen feltalálni magam. Lenne valamilyen ötletetek hogy mit csináljak itthon hogy ne unatkozzak? :)

19/F



dec. 30. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi olyasmi amit általában nagyon élvezni szoktál, de mondjuk eddig nem volt rá időd vagy alkalmad? Mert most itt van rá a jó lehetőség, én az egyetem miatt már hónapok óta nem haladtam a megkezdett animéimmel mert ha elkap a gépszíj nem jutok oda a tanuláshoz, tarthatnál filmmaratont, esetleg haverokat áthívni, ha te nem is mozdulhatsz ki.


Persze marad ezeken kívül: olvasni valamit (könyvet, mangát, manhwát), blog/napló írás, festés, rajzolás, sütés, játékok személyes javaslat az MMORPG-k ott szintén anonim beszélgethetsz más karakterekkel, éneklés-tánc gondolom kizárva ha baleseted volt-de mondjuk a zenéidet rendszerezheted, illetve itt gyakorin is néha egész érdekes kérdések is szoktak lenni, azokra válaszolni, esetleg vitázni másokkal, stb...


És persze az anyukás válaszok közül, amik nem különösebben izgalmasak, de hasznosak ha már van rá időd: tanulás, takarítás, ruhaszanálás, rendrakás, lomtalanítás...

dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit olvasol? Nagyon nem mindegy.


Esetleg kezdj bele nyelvtanulásba. Akár olyan nyelvet, amit eddig nem ismertél. Vagy a meglévőt mélyítsd.


Ha lány lennél, javasolnám, hogy vegyél egy varrógépet és tanulj meg varrni Youtube-ról. Férfiként sem lehet annyira ártalmas. 🙂

dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Kedves 1-es válaszoló, nincsen munka mellett mindennek tudok hódolni. Filmekből és sorozatoktól herótom van, az utóbbi időben szinte mindent kivégeztem, még a kedvenc műfajomat a horror filmeket is. Háztartási munkából szinte ugyanezeket csinálom, plusz vasalás :)


Kedves 2-es válaszoló, Harry Potter-t. Sulis éveimben rengeteget olvastam, egy picit az elmúlt 2 évben háttérbe szorult. A nyelvtanulás nem rossz ötlet, csak az egyszerűen nem köt le. Angol alap megvan azért.


Boldog újévet! :)

jan. 1. 00:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el A végtelen történetet. Az le fog kötni. Ne a filmből indulj ki. A Harry Potter ahhoz képest egy silány fantasy.
jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!