Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak egyedül itthon...

Mit csináljak egyedül itthon nincsenek barátaim szüleimmel lakom? 32/N

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 18:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Olvass, sétálj, fuss, süss, hallgass zenét, netezz, keress valami hobbit, amit szeretsz csinálni szabadidődben, nézz ki programokat, ahova majd elmész. Találd fel magad, elég nagy vagy már ahhoz, hogy ne unatkozz. Ha megtöltöd az életed, jönni fognak a barátságok is.
2019. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de egyedül elmenni valahova ráadásul falun lakok kocsim nincs
2019. ápr. 19. 19:09
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Busz csak jár arra is.
2019. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%

30+ évesen már túltehetted volna az '"egyedül hova?" gondolkodásmódon.


Én például kirándulni, túrázni szeretek. Teljesítménytúrák is vannak hétvégente. Legutóbb például a Börzsönyben voltam és voltak túratársak akik Szolnokról jöttek fel csak azért hajnalban, hogy kiránduljanak.


NA meg életcélok, jobb munka, több fizu, albérletbe költözés, jogosítvány. Tudom, senki nem szereti idegenek zsebét tömni, de személy szerint szívesebben lakom Pesten vagy nagyobb városban ahol minden elérhető, mint a szüleimmel vidéken ahol 2 nap után megöl az unalom.

2019. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Közeli megyeszékhelyen vagy bárhol nézz programokat és menj el, ha van rá lehetőség.

Ha nincs, otthon foglald le magad, pl. mindfulness, vagy relaxációs módszer, esetleg agykontroll tanulásával.

Festés, rajzolás, origami, bármi segíthet, amit örömmel végzel, a figyelmet lekötni és pozitív irányba terelni.

2019. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az a bajod hogy a szüleiddel laksz és agyban nem nőttél még fel. Mert hogy ennyi idősen nem találni megoldást a problémáidra elég nagy életképtelenségre utal, már megbocsáss.
2019. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

Imádom, h minden válaszban jobbnál jobb tippeket adnak, de valojában ők sem csinálják főleg nem egyedül... Telon Angry birds vagy vágd le a füvet.

Jobbat nem tudok. A buszlopáshoz is két ember kellett :/ :'D 24f

2019. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%
Hé kisfiú, ki mondta hogy nem csinálok egyedül semmit? Mindenhova egyedül megyek. Voltam fesztiválon is egyedül. Nem dőlt össze a világ tőle. Ha az ember fel akarja magát találni fel is fogja. Az ilyen kérdéseket csak az életképtelen emberek teszik fel. Lehet utálni, az igazság fáj és kemény. :)
2019. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
írd ki gyakori kérdésre hogy mit csinálj. Ez a legkézenfekvőbb megoldás a problémádra!
2019. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

Maszturbálj, snapchatelj, youtube csatornázz.


De jobb ha inkább beletörödsz.

2019. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!