Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hasonló cipőben, aki járt már...

Hasonló cipőben, aki járt már mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, de most február közepéig itthon leszek. Első féléves vagyok és a szaktársaim messze laknak tőlem, illetve az egyetem is 3 óra vonattal. Van 1-2 gimis barátom, de ők sem keresnek engem, ha én nem írok rájuk és sehova nem akarnak velem eljönni bulizni csak kávèzgatni vagy ebédelni. Ismerkedni szeretnék, de egyedül nem fogok elmenni egy szórakozóhelyre. A társkeresőkkel pedig csupa rossz tapasztalatom van.Eddig nem unatkoztam, mert voltak vizsgáim most viszont csak itthon ülök és senkivel nem tudok kimozdulni.
dec. 30. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
De miért nem foglalod el magad egyedül? Járj el túrázni, városnézésekre, fürdőbe, étterembe, moziba, kezdj el megtanulni egy új nyelvet, keress új hobbit stb. Nem kell mindig másokra várni :)
dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan jarnak pesten bulizni egyedul. Menjel.
dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szar érzés. 1. félév ugyan úgy. Itthon leszek mert nincs jobb dolgom. Gimnáziumból 2-3 emberrel tartom a kapcsolatot (értsd néha-néha írunk egymásnak), de nekik megvan a saját életük, barátaik. Nem azt mondom hogy lesz@rnak, csak vagy hívták őket buliba, vagy barátjukkal/barátnőjükkel vannak. Én meg itthon ragadtam, barátnőm nincs.


Nem vagyok introvertált, de az sem aki random idegenek között jól érzi magát. Januárban keresek egy munkát, (nem a pénz miatt hanem) mert meghülyülök itthon egyedül.

dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam munkát keresni, de ahol élek nem sok a lehetőség és sok helyről sajnos vissza sem jeleztek. :(
jan. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!