Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki hogyan tudta feldolgozni...

Ki hogyan tudta feldolgozni egy szerette, pontosabban a testvére elvesztését?

Figyelt kérdés

4 napja hagyott itt hosszú betegség után fiatalon. Nagyon hiányzik... Főleg a tudat hogy mennyi , terve és tennie valója volt. Szerette volna látni a világot jobban. Mennyi közös tervünk lett volna még...


Sokan mondják hogy hát az emberek meghalnak, és megy az élet tovább. Okés ezt aláírom. Deee akkor is hiányzik. Ráadásul fiatal volt még :(


jan. 1. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi testvérek még élünk, de több halottam volt, és brutális! több hónap kellett pl, apumhoz is sőt a nagyihoz is! Apum a kórházba halt meg, összeesett a folyosón és kész, pont hétvégén vitték be, nem volt aki foglalkozzon vele... A nagyi pedig azt kérte itthon halhasson meg, utólag belegondolva haza kellett volna hozni, mert már tényleg csak volt a semmibe, nem látott, de hallott mindent, be volt zárva a testébe. Könnyebb lenne ha az emberfia tudná mi vár rá odaát! mert mind mind fikció hogy találkoznak odaát, és várják, ez közel se biztos sajnos nekem ez a felfogásom, a többi csak az agy játéka amikről beszámolnak furcsa eseteknél, de nem tudom, nem tudom mert ez fájdalmas és borzasztó téma :(
jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Sehogy.
jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jópár éve nem voltunk kapcsolatban, szóval nem igazán rendített meg.


Az unokahúgomé anno ellenben igen, mert ő közel állt hozzám, és máig hiányzik.


A vértestvérem nem.

jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze érthető 3as.

Nekem itt lakott velem a tesóm 10 hónapja. És most nagyon rossz és fura hogy nincs. Bár lehet hogy hülye vagyok de könnyebbnek érzem így, hogy beszélek neki mintha itt lenne még mindig velem. Ha megyek munkába, vagy ha jövök haza mesélek neki milyen volt a nap. Köszönök ugyan úgy neki...

jan. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!