Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek nincsenek gyerekei és...

Akinek nincsenek gyerekei és csak távoli ismeretlen rokonai vannak, hogy éli meg azt, hogy minden vagyona idegenekre száll?

Figyelt kérdés

jan. 17. 14:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nincs gyerekem és nem is tervezek.

Ha halálom napjáig lesz saját ingatlanom akkor azt majd az unokaöcsémre hagyom.

Nem igazán okoz álmatlan éjszakát az, hogy mi lesz a dolgaimmal a halálom után.

Az már az élők gondja legyen.

jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem küzdök vagyoni gondokkal, - vigyék a semmit, bőkezűen hagyom hátra.
jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 The Bing Bang Theory ***** válasza:
87%
Végrendelkezésként bárki megjelölhető örökösként, nem szükséges, hogy rokon legyen.
jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Miért szállna idegenekre? Semmilyen ismerőse nincs az illetőnek?
jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha már nem élek, miért lenne érdekes nekem, hogy mi lesz azokkal a dolgokkal amik az enyémek voltak? 🤔
jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Nincs gyerekem, de az unokahugom nem tavoli, ismeretlen rokon, szeretjuk egymast, szoval jol elem meg azt, hogy eselyesen ove lesz az ingatlanom.

Egyedülallo időseknel az is gyakori, hogy az ingatlanjaert cserebe beköltözik egy jobb fajta idősotthonba es elete vegeig ott van. Na ez utobbit nem igazan szeretnem, inkabb haljak meg korabban, mig önellato vagyok.

jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Holtan aztán pont nem fog érdekelni, hogy mi lesz a dolgaimmal. Egyébként vannak olyan barátaim, akiknek van gyerekük és olyanok is akik terveznek, max nekik hagyom meg.
jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg nem lesz gyermekem. Ha találok érdemes utódot a birodalmam tovább építéséhez, ráruházom. Ha nem, akkor szétosztom majd olyan intézmények között, akik sok embernek segítenek.
jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Nagymamám szomszédjában egyedül élt egy néni, jóban voltak, igazából barátnők is voltak. A néni nagyon fiatalon lett özvegy és utána nem ment újra férjhez, egyedül élt a haláláig. Nagymamám is hamar lett özvegy, de neki akkor már megvolt a két fia, később lett második férje is, de a nénivel végig jó barátnők voltak, összetartottak, meg segítették egymást. Apáék rokonként kezelték a nénit, én kiskoromban nem is tudtam, hogy nem is rokon, mert apáék is Zsuzsimaminak hívták. A lényeg az, hogy a néni valamikor írt végrendeletet, hogy a házát meg azt a pár takarékbetétkönyvét, ami van, nagymamám fiaira hagyja. Mikor meghalt, már apukám sem élt, úgyhogy mi örököltünk részt a tesómmal, de lemondtunk róla nagybátyánk javára. Ő azóta szintén meghalt, de az unokatesóm nagyon szépen felújította a házat, szerintem a néni maximálisan meg van vele elégedve a túlvilágról, hogy lehet, hogy idegené, de nem hagyta összedőlni a házat.
jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Koporsón nincs vonóhorog.
jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!