Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van úgy a lányokkal...

Más is van úgy a lányokkal hogy nem bántják őt,de egy jó szót sem kap tőlük?

Figyelt kérdés
Én egy nap ennyit kommunikálok egy lánnyal."Szia öt zsemlét kérek.A lány:Szia,200 forint lesz.Más valamit?Én:nem, köszönöm.Szia.Lány:Szia. Ti is ennyit kommunikáltok egy nap egy emberrel?

2022. jan. 12. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Nincs azzal baj ha saját magunkon kívül nem ismerünk más embereket
Kellenek az ismeretségek,az emberi kapcsolatok
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én így vagyok velük. A külsőm nem rossz, de nem tudok kommunikálni az emberekkel.
2022. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó hogy nem bántanak a lányok,de szeretni se szeretnek.Nem is ismernek.Azt se tudják ki fia borja vagyok.
2022. jan. 12. 19:20
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem ismerkedsz, akkor persze hogy azt se tudják, ki vagy.

Arra vársz hogy becsengessen hozzád egy lány hogy szeretne párkapcsolatban lenni veled? Ilyen nincs, ismerkedni kell.

Ez olyan mintha nem vennéd meg azt a zsemlét, pedig éhes lennél, csak arra várnál hogy megjelenjen a konyhában magától. Ahogy a zsemle megszerzéséért is tenni kell, úgy egy lány megszerzéséért is.

2022. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A boltos kislánynak még mindig nem dolga veled ismerkedni. Járj emberek közé, dolgozni, suliba, sportolni, mit tudom én, és ne a pénztárostól várd, hogy megoldja az életedet.
2022. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Járok emberek közé de így sem ismer senki.Lehet kéne csinálnom egy bemutatkozó videót YouTube ra.
2022. jan. 12. 19:34
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát mostanában nem nagyon erőltetem meg magam ezen a téren. Régen órákat tudtam a nőkkel beszélni..most kb ugyan ott vagyok mint te.


Utoljára az exemmel beszéltem normálisat 1 hete de kb ennyi.

2022. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Semmi értelme videót csinálni, el kéne járni társaságba.
2022. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Van
2022. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk ahhoz, hogy másokat megismerj kell találni valami jó témát, ami érdekel. Aztán felvenni másokkal a kapcsolatot kérdésekkel. Mondjuk a sport jó kiindulási pont. De kb bármi.
2022. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

F..sza sztori, de mégis hogy kellene hangozzon egy iylen beszélgetés?


Kérdezze meg milyen napod volt, dícsérgessen, adja meg a számát? Nem fogja. Főleg ha nem vagy számára sem vonzó, sem különösebben szimpatikus akkor nem is fogja feldobni a labdát, hogy lecsapd.

2022. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!