Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül vannak,azoknak...

Akik egyedül vannak,azoknak milyen érzés látni,hogy mások meg párban vannak és nyalják-falják egymást?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy érzem magam,mint aki rossz helyen van rossz időben.

jan. 23. 01:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Néha irigylem őket, de kb ennyi.
jan. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, nem zavar.
jan. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Nyilvánvalóan szar érzés, ha az ember INCEL - de ezt miért kell megkérdezni?
jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Régen érdekeltek, már leszarom őket.
jan. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon sok éven keresztül fájdalmas volt, aztán mióta kezdek rájönni: "nem nekem való a párkapcsolat", azóta nem fáj annyira.
jan. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak a felszín, amit látsz.


Én nyűgnek éreznék egy párkapcsolatot.


A függetlenségnél nincs jobb dolog.

Én azokat irigylem, akik akkora vagyonnal rendelkeznek, hogy nem kell mással élniük muszájból.

jan. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Hát azért jó dolog összetartozni valakivel, szövetkezni hogy ne rágjon meg annyira az élet, mert egyedül, magányosan jobban érződik az élet súlya, mondjuk az is tény hogy egyedül erősebb lesz tőle az ember.


Meg azért az se hátrány ha szereti egymást a két fél és nem érdekből vannak együtt, egymáson átgázolva.

jan. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

Gyerekesnek találom őket meg nevetségesnek

Ez nem tartozik a nyilvánosság elé,majd otthon a 4 fal között lerendezik

Volt ismerősöm szerintem olyan 28 30 körül lehetett felszedett valami 20-onéves lányt aztán lementek együtt ilyen éjszakai bárba és én amíg ott voltam (az kábé 1,5 óra volt) végig csókolóztak úgy szó szerint majd megálllás nélkül végig

Úgy viselkedtek mint a hülyegyerekek felnőtt ember létükre, menjenek haza ha ennyire kanosak aztán rendezzék le egymást de nyilvános helyen másfél órán át csókolózni illettlenség meg nem oda való

jan. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%

Néha fura hogy gnóm idős dagadt nőknek vagy igényteleneknek van párja nekem meg nincs, de amugy pont lesz.rom.

Neha nekem fura a pasik ízlése. Ezért kipróbaltam már én is a nyomi nő stylt, de nekem akkor se lett.

jan. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező: nem tudom a nemedet, de nőknek jelentősen könnyebb párt találni, az esély jóval nagyobb.
jan. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!