Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egyedül akarok lenni és...

Ha egyedül akarok lenni és meditálni fél évet - ez elítélendő?

Figyelt kérdés

Kb egy normális barátom volt az elmúlt években, de túlterhelődtem ezidő alatt (együtt dolgoztunk stb). Most írtam neki hogy részemről vége, mert inkább egyedül gyakorolom a meditációt itthon. Viszont rosszul érzem magam. Egyrészt azért mert így az ünnepeken támadtam így rá ezzel, másrészt mert ki is töröltem magam (vissza se tud íri), és azért is mert a meló amit nyomtunk 2 emberes (szóval helyettem vagy lesz más, vagy neki tiszta gáz lesz).

Szóval egyszerűen kiléptem a helyzetből, mert tuti írt volna valami amivel vissza tartott volna. De nekem most az kell egyedül legyek és meditáljak. Ezt így levezettem neki is. Tehettem volna mást is még? 💩ember vagyok így?


jan. 1. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy egyedül akarsz lenni (kiégtél), nem elítélendő, az viszont nem volt gerinces, hogy utánpótlás nélkül egyedül hagytad, és elérhetetlenné is tetted magad. Persze, lehet, hogy volt ennek olyan előzménye, hogy megérdemli, bár én még a csaló munkáltatómtól is tisztességesen léptem le.
jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem ő nem érdemelte meg. De amúgy ő a munka adó is, és volt már hasonló párszor, majd olyan engedményeket tett amivel mindig lebeszélt. Most viszont minden áron ki akartam lépni az egészből. Ezért tűntem így el. Úgy éreztem nincs más lehetőség (de lehet ez az én hibám).
jan. 1. 15:45
 3/4 A kérdező kommentje:

Na mindegy majd kimeditálom a hülye gondolataim. Nem is tudom minek írtam már ki, mert senki nem láthatja át ezt az egész helyzetet. Csak rosszul éreztem magam.

Köszönöm a választ.

jan. 1. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt megteheted, hogy ha tudsz valakit, aki jó lenne a helyedre, ajánlod, hogy jelentkezzen. Amúgy meg kívánom, hogy mielőbb jöjj ki ebből az állapotból. Ha úgy érzed, az sem ciki, ha szakember segítségét kéred.
jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!