Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi ideje élsz egyedül?

Mennyi ideje élsz egyedül?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeled a magányt, hogyan alkalmazkodsz ehhez az élethelyzethez? Mentálisan, lelkileg mennyire visel meg?

jan. 5. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6 éve. Meg lehet szokni, egyáltalán nem visel meg. A melóhelyen van társaság, van pár barátom is.
jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
7 éve hál istennek.Szabad vagyok és senkihez nem kell alkalmazkodnom.Isteni jó.
jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Két és fél éve, akkor költözött el végre az exem. Csodálatos egyedül élni, senkit nem kell kerülgetni, minden ott van ahol hagytam és úgy, ahogy hagytam, nem dumál senki ha nem akarom. Magányos nem vagyok, vannak barátaim, meg van is valakim kb egy éve, de ő is egyedül él és ugyanúgy élvezi, nem lógunk folyton egymás nyakán, 2-4 napinta találkozunk amit így legalább tartalmasan tudunk eltölteni
jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több mint 8 éve előtte sem voltak túl remek és hosszú távra szóló kapcsolataim. Mozgássérültként nehéz megértő társra találni, meg úgy 40 felett..kb a lehetetlen kategória.
jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 éve
jan. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!