Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül vannak,azoknak...

Akik egyedül vannak,azoknak milyen érzés látni,hogy mások meg párban vannak és nyalják-falják egymást?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy érzem magam,mint aki rossz helyen van rossz időben.

jan. 23. 01:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteg a boldogtalan kirakat -kapcsolat. Egyébként mikor nekem kapcsolatom volt,sosem nyalakodtam mások előtt mert az két emberre tartozik. Nemhogy irigykedem, hanem szánalmasnak tartom és kinevetem :)

De jó pár éve vagyok egyedul,megszoktam és a fuggetlenség mindennél többet ér ! Így is marad már.


F

jan. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Tizen-huszon-harminc évesen még fájt, így 40 körül már nem.
jan. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%

Közeledve az 50.-dik életévemhez már kissé "távolító" szögben kezdem látni a világi életet... tudom, hogy már nincs annyira túl sok hátra, mint eddig.


Másképpen látok mindent egy ideje. Ahogy a 12-es írja: nekem is furcsa volt fiatalon. Amúgy a hétköznapi életben mostanában nagyobb sikerem van az ellenkező nemnél.


Amikor tudatosabb leszel, már nem érdekel a "szerelem". (Úgyis megtalál, ha akar. Könnyedébben veszed az akadályokat a kor előrehaladtával.)

jan. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Tartós párkapcsolatom soha nem volt, de ha arra van szükségem mindíg van rá partner hogy ne unatkozzak. Meg pár olyan csaj is akivel összejárok régóta, meg jó viszonyba vagyunk és eljárunk ide-oda ha úgyvan.

Kötöttségekre nincs szükségem, de azért nem vagyok magányos általába.

jan. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Függ, hogy ki miért, és mióta egyedülálló.


Ha mondjuk a nő azért egyedülálló mert az akar lenni és nem kell neki épp senki, vagy egy pasi azért egyedülálló mert hiába próbálkozik évek óta a kutyának sem kell.

jan. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Kúva szar!😓
jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatalok, és szépek, kicsit irigylem őket, de jó rájuk nézni.

Rohadt gyorsan elmúlik egy élet. :(

jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Egészségükre! Majd elmúlik. Most a csúcson vannak, innen általában csak lefelé visz az út.
jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Sokat maszturbálunk.
jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Párban se szeretem azokat, akik nyalják-falják egymást.
jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!