Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy emberek...

Mit csináljak, hogy emberek között lehessek úgy, hogy ők hozzám is szólnak?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal vagyok, nincs családom (nem ismerem apukám, anyukám elhagyott), és barátaim sem.

Külföldön voltam a covid előtt éveket, majd jött a covid/elzárás. Így a gimis kapcsolataim maximálisan kikoptak.


Egy szeretői kapcsolatom van, Tinderen ismertem meg. Vele van minden emberi kommunikációm, heti egyszer találkozunk.

A többi napokon, a bolti péntárost leszámítva konkrétan senki nem szól hozzám.

Otthonról dolgozom, bérszámfejtő vagyok.



Mit tanácsoltok a hétvégékre? A cél tulajdonképpen annyi, hogy valakivel, bárkivel beszélgetni tudjak.


febr. 9. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, iratkozz be egy hétvégi nyelvtanfolyamra, ott össze szoktak szokni a csoportok, barátok is alakulnak. Vagy bármilyen tanfolyamra, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel lehetsz együtt.
febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járj konditerembe!
febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el társásjáték klubba, valami tanfolyamra a közeli művházba, vallási közösségbe, kezdj csapatsportba stb.
febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Társasjáték klub! Pont holnap lesz egy ilyen, amire megyek!
febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!