Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magam.Mié...

Nagyon egyedül érzem magam.Miért van mindig rossz kedvem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok éve már lehangolt vagyok.Nem látom értelmét semminek.Gyakorlatilag nincsen senkim.semmi jó nincs az életembe..Próbáltam korábban változni de nem sikerült.Hobbit is kerestem de semmi változás. Pszichologusnál is voltam nem tudott segíteni rajtam.Minden napomat egyedül töltöm.Elmegyek munkába haza megyek és csak vagyok.Ki lehet ebből mászni ennyi idősen?35f

febr. 13. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából hasonló cipőben járok én is. Én amúgy szívesen barátkoznék veled. 🙂
febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van pajtás nálam is.Hat éve egyedül,senkim sincs.

55/F

febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kisebb városban, ahol lakom, régebben voltak társasjáték estek, meg pár klub-féleség is. Esetleg nincs ilyesmi felétek, vagy valamilyen hasonló megmozdulás? Érdemes lenne ilyenekre is elnézni, hátha szerencsével jársz. Vagy, bár kicsit elcsépelt, az önkénteskedés, mondjuk kutyasétáltatás formájában.
febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig éltem egyedül és néha elmentem moziba, a kedvenc együttesem klubjába vagy csak kirándulni, kerékpározni, sétálni a dunapartra. Mindezt teljesen egyedül, mégis feltöltött.


Háziállat nem segítene a helyzeten, pl. egy kutya? Olyan aranyosak és rengeteg szeretetet adnak, ráadásul mehetnél vele a szabadba, kirándulni, túrázni.


Egyébként átérzem, egy éve költöztünk falura és bár én a párommal élek, de nagyjából ugyanez, reggeltől estig munka, aztán itthon a házi teendők és így telnek a hetek/hónapok.


Fel a fejjel, nemsokára jön a jó idő, elmúlik ez a szomorkás szürkeség; hátha jobb lesz picit!

febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudjátok amúgy mi az érdekes? Az, hogyha egy magányos ember társaságba megy, az csak ront az alapszindrómán. Magyarul, egy magányos ember társaságban még magányosabb lesz, mert lerí róla, hogy magányos.. Épp ezért nem szívesen fognak szóbaállni vele, hogy felmosórongyként használják. Érezted már magányos beállítottságú emberként, hogy társaságban sokkal magányosabb vagy, mint egyedül, mert levegőnek néztek? Mert éreztették veled, hogy egy senki vagy, vagy úgy kezeltek, mint egy ufó? Én igen...
febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Igen, ha olyan társaságba mentem, ahol pl. rajtam kívül csak párok voltak, akkor érezni lehetett a lesajnáló tekinteteket. Aztán, ki tudja, lehet, hogy ez nem volt olyan vészes, de az ember, ha magányos, akkor ezekre jobban ki van élezve.


Hasonló érzésem van amiatt, hogy nincs gyerekem. Volt olyan munkahelyem, ahol szinte kinéztek, amikor megtudták, hogy nem szeretnék gyereket. Onnantól kezdve teljesen máshogy kezeltek, lenéztek, jöttek a megjegyzések, hogy az adna értelmet az életemnek ... stb.


Az emberek mindig másokkal vannak elfoglalva. Ha nincs párod, akkor azzal, ha nincs gyereked, azzal. Ha egy gyereked van, akkor miért nem kettő és így tovább. Könnyű mondani, hogy ne foglalkozz vele, mert bántó tud lenni, de mégis valahogy kívül kéne hagyni ezeket és nem hagyni, hogy emésszen.


43/N

febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!