Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szeret éjszaka egyedül...

Más is szeret éjszaka egyedül sétálni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami társasági ember, sőt általában elég erősen kerülöm az embereket. Nagyon sokat vagyok egyedül és sétálni is sötétedés után szeretek igazán. A csend és a szemlélődés mellett élek.

Mostanában az esti séták folyamán többször azon töprengek , hogy vajon ebben a pillanatban más is sétál ugyanígy magányosan?

Úgy érzem, itt lenne az ideje kilépnem a komfortzónámból, és keresni egy igazi barátot, akivel megoszthatom az élet apró örömeit és nehézségeit.


27/



febr. 13. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Blahanal nem mernel egyedül setalni
febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Max. autóval. Kóbor kutya, kóbor ember, nem hiányzik
febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azt nem említettem,hogy egy kis faluban lakom. Nyilván városban nem mászkálnék az éjszaka közepén egyedül. :)
febr. 13. 16:28
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mióta faluban lakunk, én pont azóta nem merek sötétben sétálni 😃


Egyébként a párom volt ilyen, míg külön éltünk, akkor még megyeszékhelyen lakott és éjszakánként, ha nem tudott aludni, rendszeresen sétált, imádta az üres utcákat járni. Igaz, ő napközben is sokat sétált, városon belül mindenhova gyalog ment. Amióta együtt vagyunk, inkább túrázunk, azt viszont nem merném éjjel, annál jobban félek az erőben 😃

febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

#1:

Nem mindenki a Blahánál lakik, öcsi.

febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Erdőben lakom, ha más hogy lenne már nem is élnék szeretem a magányt 50/F . Borsodban van ez a hely .
febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Faluban lakom. Itt egyáltalán nem sétálok nappal sem a rosszindulatú falusiak miatt. Amikor városban laktam szerettem sötétben sétálni.
febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Én is falun lakom, de nem azért nem sétálok, mert félnék. Hanem amerre járnék el kezdenének veszettül ugatni a kutyák, kijönne vagy kinézne néhány gazdi/háztulaj, és valami tolvajfélének néznének, talán a helyi polgárőröket is rámhívnák, vagy a rendőröket😄
febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Szeretnék, de nem olyan környéken élek jelenleg, ahol ez biztonságos lenne.
febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A rendőrös kommenten jót nevettem, néha én is ettől tartok 😄😄
febr. 13. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!