Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szeret éjszaka egyedül...

Más is szeret éjszaka egyedül sétálni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami társasági ember, sőt általában elég erősen kerülöm az embereket. Nagyon sokat vagyok egyedül és sétálni is sötétedés után szeretek igazán. A csend és a szemlélődés mellett élek.

Mostanában az esti séták folyamán többször azon töprengek , hogy vajon ebben a pillanatban más is sétál ugyanígy magányosan?

Úgy érzem, itt lenne az ideje kilépnem a komfortzónámból, és keresni egy igazi barátot, akivel megoszthatom az élet apró örömeit és nehézségeit.


27/



febr. 13. 16:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Faluban a sok kutya miatt nem sétálok. Félek, hogy kiugranak a kerítésen, de már az is elveszi a séta örömét, hogy a kerítésnek nekiugrálnak és hangosan ugatnak, amikor ott sétálok el a járdán vagy az úton. Így nem lehet élvezni a sétát.
febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%
1-es a Blahánál bárki mer egyedül sétálni. Teljesen ki van világítva, nem sötétben kell sétálni. Emberekkel van tele. Be van kamerázva. Ki az a hülye aki ott fél?
febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
#12 Te is csak google térképen jártál még arra ezek szerint. Fényes nappal is körbevesznek a késes, bedrogozott cigányok, nem hogy sötétedés után. Arra mászkálni huzamosabb ideig egy igazi túlélőgyakorlat. :D
febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%
#13 Nagyon eltúlzod. Ha jó az idő még padra is lemerek ott ülni. Senkisem bánt.
febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
60%
Hat el nem tudom képzelni hogy mi vehet rá valakit arra hogy egy kis faluban éjjel sétáljon
febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%
Szoktam ilyet én is korábban egy nagyvárosban, de mostanában már ritkán. Gondolkodni, nézelődni, mozogni csak úgy jó cselekvés.
febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%
Alapvetően nem szeretek mert lusta vagyok kimenni. Viszont néha jó hangulata van a hajnali vagy késő esti sétának a városban.
febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
90%
Én is szeretem az éjszakai sétát csak félek😅szeretem esténként a csillagokat nézni meg nyugtattó számomra😊😊
febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Falun az emberek nem nagyon sétálgatnak. Én is azt hittem, mikor falura költöztünk, hogy milyen jó a természetközeli élet, folyton sétálni fogunk. Aztán, mióta itt lakunk (fél éve) talán háromszor mentünk el sétálni. Folyton olyan érzésem van, hogy csodabogárnak tartják, aki sétálgat. Gyanúsan néznek rád az ablakból, figyelnek, mintha attól tartanának, hogy be akarok menni a kertjükbe. Nagyon fura.
febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
#19 Városban sokkal szabadabban érzi magát az ember,mint falun. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Falun nagyon korlátozva van az ilyen dolgok miatt az ember szabadsága.
febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!