Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üdv! 22eves srac vagyok...

Üdv! 22eves srac vagyok vidékről sajnos az életem nem egy habos torta levizsgáztam a suliba van egy szakmam es egy erettsegim?de tul sokra nem megyek vele egyre rosszabb a helyzet es mar nagyon unom mivel sehova nemveszik fel az embereket még egy

Figyelt kérdés
Gyárba se hiába van érettségid. Regóta az a vagyam hogy Budapestre koltozzek es uj életet kezdjek dolgozzak és végre eltakarodjak innen. Budapesten tobb a lehetoseg mint erre , aki tudna esetleg nekem ebben segíteni hogy új életet kezdhessek az kérem írjon nagyon boldog lennék

febr. 15. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert kívánok neked! :) Ha nincs a városodban semmi, akkor esetleg próbálj meg valami szomszédos, viszonylag közeli várost, hátha ott van felvétel gyárba. Pár hónapot ott ledolgozol és ha elég pénzt összegyűjtesz irány Budapest, ahol jobbak a lehetőségek munka terén.
febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És szoktak indulnak pár hónapos felnőttképzések, esetleg végezz el egy ilyet és akkor megint jobb esélyeid lesznek munka találásra.
febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakmád van??

Amúgy munkanélkülibe is bemehetnél, hogy ha lehetséges pesten vállalnál munkát. Vagy van számtalan csoport facebookon, ahol lehet munkát keresni is.

febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szobat tudsz kivenni bo-en olcson. Kicsi sotet lepusztult lakas legen annak olcsobb.


Munka van rengeteg: pl airbnb hotdlek keresnek dolgozot.

Facebookon nezelodj.

febr. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
febr. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem azert mondom de Pesten sincs kolbaszbol a kerites, gyarakba kb 300 kilo a fizetes, egy albi meg 200 kilo, ha nem akarsz c szomszedokat
febr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj el egy szakmát tanulni. Én ugyanúgy voltam ahogy te, csak 20évesen. Elmentem szakácsnak, szakácsként Pesten 400-500-600 ezreket lehet keresni, vidéki legalja megyékben is 250-400 között, Balcsin egy szezont ha lehúzol(szállás,kaja biztositott) nyár végén van egy csomó pénzed. Angollal, némettel kimész külföldre(Ausztria pl) Kimész novemberben 0ft megtakaritással, áprilisban van pár millád takarékba.


De a szakács csak példa, tanulj azt ami kicsit is érdekel, aztán fókuszálj magadra és arra, hogy kiépitsd az anyagi biztonságodat, nőkkel ne foglalkozz, azt én is beszoptam. Szabadidődben meg eddzél súlyokkal vagy saját súllyal, fuss, vagy tökmindegy csak sportolj valamit.

Higgy nekem engem az öngyilkosság gondolata kerülgetett hónapokig. Ilyen az amikor ideje férfivá válni.

Hajrá, menni fog.

febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aterzem a helyzetet.
márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!