Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem boldogulok az életbe. Egy...

Nem boldogulok az életbe. Egyre rosszabbúl viselem a magányt!Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó pár éve egyedül élek!Mindig csak az üres lakás vár.Kezdem úgy érezni hogy a magány a sorsom.Pocsék érzés hogy nincs esélyem hogy legyen valakim.Semmi életkedvem nincsen.Feleslegesnek érzem magam.Nem is értem miért kell itt szenvednem.Sajnos borúsan látom a helyzetem.34f
2023. nov. 5. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Aztán a rengeteg társkereső app, fészbuk, ujsághirdetés minek van? Az önsajnálaton meg a válogatáson kívül tettél valami? Picsogsz a számítógép mellől? Hogy képzeled? Valaki majd rádtöri a lakásajtót, hogy párosodni akar?
2023. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akárhányszor ismerkedtem mindig hamar kiderült hogy senkinek nem vagyok jó!Kevés vagyok a nőknek!
2023. nov. 5. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Elhiszem, hogy bánt a dolog, de ne mondj ilyeneket. Tudod hány ember örülne, ha várná egy lakás? Ha egészséges lenne? Ezekre gondolj. Fiatal vagy, nem késtél le semmiről, sportolj, menj emberek közé! Ha keseregsz, a kisugárzásodon is érződni fog, és akkor meg pláne nem fogsz kelleni a nőknek. Arra gondolj, hogy hogyan tudod magad fejleszteni, hogyan tudsz többet tenni minden nap magadért, és ha már a lelked is jobban van, hidd el, hogy megtalálod, akire vágysz! Ha pedig egyedül nem megy, menj pszichológushoz!
2023. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ez az ősz,szerintem közrejágyszik.Csak fel a fejjel❤️
2023. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na és munkád van? Mit dolgozol? Milyenek a kollégáid, vannak egyáltalán? Milyen a kollégákkal a kapcsolatod?


Hogy tleik egy napod?


Minden napod szürke mint a tömény füst?

szóval kb....6:00 megszólal az ébresztő - mosakodás - wc - valami gyors reggeli - irány a munka bámulsz ki az ablakon ...merengsz h bárcsak te is olyan lennél - munkahely nézel de nem látsz végzed monoton a munkád nem kommunikálsz odabent sem - majd haza kaja tv- számítógép és puff újra minden?


Noss ha igen így nehézkes,,,

nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Mégis mi a fenével lehet olyan hű de színessé tenni az életet egyedül? Hogy jön ide a munkahely?? Az a párban lévő emberek 99%-nak is pont olyan szürke.

Az 1-es is miket firkál itt?

A trollok úgy látszik, megunták az ezo kategóriát, átjöttek ide.

nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én pl. hangoskönyveket hallgatok százával. Dokumentumfilmeket nézek nagyüzemben, YouTube-on legelek, illetve Netflix/Amazon Prime/Torrent kombót használom filmek és sorozatok nézéséhez. Néha játszok PC-n, de az előbbiek annyi időt elvisznek, hogy sajnos kevés idő jut rá. Persze mindezt munkán kívül.
nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!