Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira nagyon unalmas és...

Annyira nagyon unalmas és üres az életem azt érzem semmi sem tesz boldoggá és kiegyensúlyozottá az egész életem ilyen volt biztos a másságom teszi ezt csinálja én velem?!

Figyelt kérdés

Ne haragudjanak önök panaszkodásnak, sajnálkozásnak és nyavajgásnak gondolják ezt az én kérdéseimet de az egész életem ilyen iyen volt olyasmi mint most:-(:-s

Lehet csak én vagyok nagyon másmilyen ember?!

Ha valaki heteroszexuális és szép ember akármilyen bármilyen nemű ők elégedettek az életükkel?!

Akik agyilag idegileg génileg egészségesek és épek!!??



#furcsa #élet #különös #Mindennapjaik
febr. 21. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok mit kezdeni magammal azt érzem.

Semmi sem érdekel tehát nincs olyan amit szívesen csinálok.

febr. 21. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Több tízszer feltetted már a kérdés az évek alatt. Nem úgy tűnik, hogy bármelyik választ megfogadtad volna, mert ugyanott tartasz mint akkor. Te csak panaszkodni akarsz, de változtatni semmit, így nincs értelme már válaszolni sem ezekre.

Ha meg belinkeli valaki a száz kérdésedet, akkor meg rád jön a dühroham, hogy mit képzelnek. Pedig azok alatt ugyanúgy van 200 értelmes és segíteni próbáló válasz, amit egyszerűen ignorálsz.

febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon nehéz terhes nekem az élet

Jól tudom hogy önök nem szakemberek és szakorvosok

De mindennap egymagamban vagyok senki se foglalkozik én velem.

Egyedül vagyok magányos remete vagyok.

Nincs senkim sem az apukámékon kívül:'-(

Unalmas és üres az egész életem.

febr. 21. 23:00
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindig magamat idegelem és zrikálom meg hergelem dühítem trenkelem.

Ennél egy sokkal jobb életre vágytam volna.

Nem, nem vagyok elégedett az elmúlt évtizedekkel és a még hátralévő élet idővel sem.

Lehet valami az agyammal idegrendszeremmel rendellenesség de ezek mind gyógyíthatatlanok egy férfi sem enged be az ágyába egy heteroszexuális sportos ápolt igényes és egészséges fiatalember sem.

Meg lettem szivatva,szopatva bűnhődök büntetve vagyok egy egész életen át keresztül.

febr. 21. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen, én is azt gondolom, talán privátban is írtam neked, de nem szívleled meg. Nem elmélkedsz rajta! Kapaszkodj a Teremtőbe! Persze el lehet utasítani!
febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másságoddal kapcsolatban tudok neked egy cikket küldeni, emailben ha elfogadod.
febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy benned a gyűlölet, ettől kellene megszabadulnod!
febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!