Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is egyedül érzi magát?

Más is egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés
Olyan magányos vagyok.....

febr. 21. 20:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor vagyunk egy páran
febr. 22. 16:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen 33F
febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A középkorú férfiak mintegy 30%-a egyedülálló, köztük én is.

Néha magányosnak érzem magam, néha nem.

Az ember életében 5-10 év is hatalmas változást hoz, érzem magamon.

35 éves vagyok, de már nem vagyok olyan, mint 5-10 éve,jobban leültem, lassabb, kedvetlenebb vagyok. És észrevettem a környezetemben élő középkorú egyedülálló férfiak mind olyanok, hogy nem tudták elfogadni, hogy 18-20 éves koruk után a haverok eltünedeznek, mert nincs már idő barátkozni, és megmaradnak sokan 18-20 évesnek lélekben, álmodozva, hogy egyszer visszajönnek a nagy haveri ivászatok, pecázások, bringázások, motorozások, szerelések.

A másik éle a dolognak, hogy ha valaki egyedülálló marad, azt csinál, amit akar, és pénze is marad általában. Míg azt látja, hogy a családos, nős kortársainak egy része válik, idegeskedik, a gyerek leköti, nincs ideje, se pénze, állandó lakáskeresésben, felújításban van, és megretten, hogy jobb ez így, a nyugalomban. és egyenes arányban a kor előrehaladtával már jobban vágyik a nyugalomra, ergo annál kevesebb eséllyel lesz családja, így egyenes az út a magány felé.

febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van mikor jobban.
márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!