Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is egyedül, magányosnak...

Más is egyedül, magányosnak érzi magát nyáron/tavasszal ?

Figyelt kérdés
Én mindig. De nyáron méginkább.
2021. ápr. 25. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Nem, nem érzem magam magányosnak.
Néha magányos vagyok, de csak átmeneti.
Mindig magányos vagyok.
34 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha amúgy is magányos vagy, ezt nyáron/tavasszal sokkal erősebben fogod érezni, mert szép idő van és úgy érzed mintha kint kéne lenned és csinálnod valamit. Ősszel és télen az emberek generálisan kevésbé motiváltak, kevésbé van kedvük bárhova kimozdulni, ősszel azért mert vége van a nyárnak, télen pedig azért mert rossz idő van.
2021. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na én pontosan télen szoktam a magányt megérezni, nyáron érdekes módon nem.
2021. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyedül elmegyek csavarogni a városba és kisétálok például a Margit-szigetre, ahol úton-útfélen szerelmespárokba és nagy baráti társaságokba botlok, akik beszélgetnek, nagyokat nevetnek vagy épp játszanak valamit, akkor igen, gyakran rámtör a magányérzet.
2021. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ 😊😔
2021. ápr. 25. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" akkor, amikor elfogynak a teendők, és a gondolataimmal maradok és/vagy boldog párokat és/vagy nagyobb, vidám baráti társaságokat látok. Ilyenkor szembesülök a magánnyal, de talán már látom belőle a kiutat.
2021. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!