Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon magány véd meg a rossz...

Vajon magány véd meg a rossz helyzetektöl?

Figyelt kérdés

Egyedul maradtam, egy viharos élet után, ahol eleg sok ellenszenv es tamadás ért, mondhatni nem volt szernecsém a legtöbb dologban. Nem volt tamogató, szeretetteljes környezet kezdetektöl, azt hiszem kemeny karma az enyém.

Most, 50 éves korom körul jöttem rá, hogy lehet ez, hogy magamra maradtam es egyedul élek vegulis a megoldás, a kegyelem az elszenvedett dolgokért, hogy végre ne bántson senki csak azert mert baratsagot, vagy szeretetet keresek, vagy társaságot.

Ezaltal, hogy ramjött a bratkozasi hajlam es megnyíltam sok bajnak tettem ki magam, nagyon bíztam es naív voltam.

Most kezdem jól érezni magam így és értékelni, amim van


febr. 28. 23:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ti hogy látjátok? Egy kegyelmi állapotnak azt, ahogy most élek?
febr. 28. 23:03
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól érzed így magad, akkor nevezheted akár kegyelmi állapotnak is. De hogy ennek mi köze a szexualitáshoz, nem tudom.
febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozhatunk Kérdező, mert a korosztályod vagyok! :)


Bennem nem csalódott a jelenlegi párom. Azt állítja, hogy én vagyok a legrendesebb nő, akit eddig megismert. (Idősebb nálam jóval!)


Szóval privátozunk? :)

febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A magány , lehet hogy véd , de nem biztos hogy igazán ez adja a megoldást .
febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hanem mi adja a megoldást? Egy titokban kártékony ember, egy újabb veszélyes állat, akit beengedek az életembe?
febr. 28. 23:15
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell el döntened , hogy te mit szeretnél .

Egyedül szeretnél maradni , vagy szeretnél egy társat magad mellé ?

A rizikó veszélye , mindig fennáll .

Manapság egy párkapcsolat sem , egy élet biztosítás .

De vannak kivételek is .

Ha kihevered a csalódásaidat , én azt mondom próbálkozni kell , ha nem szeretnéd egyedül le élni a hátralevő életed .

febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szeretném. Ez maradt minden vágyam már, hogy mindenki kopjon le
febr. 28. 23:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretnéd , hogy az életed további részét , egyedül élhessed le , akkor ez esetben nincsen semmi teendőd a továbbiakban .
febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ámen
febr. 28. 23:39
 10/20 anonim ***** válasza:
Én viszont , sajnálom .
febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!