Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Munkahelyen nincs kihez...

Munkahelyen nincs kihez szóljak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok!

Tokajban dolgozom egy borászatnal , jó jövedelemmel, nagyon szeretem meg minden, viszont! Amit azt érzem felöröl, alapvetően én beszédes típus vagyok, viszont most vagyok itt 1 éve, s amióta kollégám elkerult innen ennek 6 hónapja, azt érzem, s hangsúlyozom szertem a munkám viszont nagyrészt nap közben nincsen kihez szólnom egyedül vagyok, ha pedig nem egyedül vagyok, akkor meg ott van 3 főnökböl valaki akik mind 70+ - osak velük sem tudok igazán dumálni. Néha tartok 1-1 borkostolót, azókat imádom, illetve néha viszek fuvart a Duna-Tisza közére... Azokat is imádom, pl 20 hely, oda megyek kipakolok, elkerem pénzt, stb stb, aztán közben ismerkedek, kommunikálok imádom az egészet... Szeretem tényleg, de megöl hogy nem tudok kihez szólni... Hiába szeretem, s kapok nettó 400.000 ha...nem érzem jól magam,letört, boldogtalan vagyok ez miatt.. Ti mit tennétek a helyemben? Váltanatok melót, vagy türnétek?



márc. 19. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, váltanék. Nem jó ha az ember nem érzi jól magát az idejének nagy részében. Átérzem a helyzeted, én pont fordítva voltam, egész nap emberekkel kellett dolgoznom, miközben én inkább magamnak való vagyok és egyedül szeretek lenni, kínszenvedés volt. Most önállóan dolgozom és SOKKAL jobban érzem magam, össze nem lehet hasonlítani. Szóval próbálj olyan munkát találni, ami jobban passzol a személyiségedhez.
márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos,de ha ennyire nem érzed jól magad,akkor tényleg váltani kell.

Tudod, én 55 éves férfi vagyok és szintén egy beszédes,ha nem is egyfolytában beszélő.Itt a munkahelyen érdekes módon a fiatalokkal, huszonévesekkel jöttem mindig jól ki.Lehet azért,mert emberileg megadom nekik a tiszteletet és volt is téma.

Most két fiatal kilépett és elmondatom azt,amit te is írtál,nincs értelmes beszélgetőpartner,a korombeliekkel képtelen vagyok közvetlen lenni,olyan öreges,keserű,magukat ismételgető és borzasztóan anyagiasok.

Otthon pedig vár a magány,már hat éve.

Ezt azzal oldom,hogy szabadnapjaimon könyvtárba járok,ahol tudok értelmesen beszélgetni.Illetve kirándulni sokat,a természet szavak nélkül is csodálatos.

Régebben tanár voltam,megszoktam a beszédet,a nyüzsgést.Jó pár éve vagyok a jelenlegi helyemen ,viszont ezt egyelőre el kell fogadnom.


Ha te is olyanra váltasz,amiben kiteljesedsz,amiben nemcsak anyagilag leled örömöd,akkor az életed elindul jó irányba.Még fiatal vagy,könnyebben válthatsz :)

Sok sikert,innen Bpestről Neked !

márc. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Álommeló lenne nekem.
márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Cseréljünk. Viszed a 15 fős csapatot akik 5 percenként nyaggatnak valami alap hülyeséggel.
márc. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy jon ide a netto 400 000?
márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tokaj!!

Hagyjal mar a belgaval!!!

márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En gyarba dolgozok de felrobban a fejem a sok pofazogeptol hogy egy k**va percre nem tudjak befogni a kib**ott pofajukat
márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!