Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóljak munkahelyen a feleségé...

Szóljak munkahelyen a feleségének?

Figyelt kérdés

Munkahelyen olyan megjegyzést tesz nekem, hogy bejövök e neki,hülyéskedve megkérdezi, meg elképzeli hogy becsukja a szemét és letérdelek elé, meg jól tisztítom a csőt gyors a kezem, közvetlen kollégám de jól elvagyunk viccelődünk egymással.

Vagy engedjem el ezt az egészet, és tegyek úgy, hogy viccelődne és nevessem el magamat, mikor kell feleségének szólnom? Ő is a cégnél van egy műszakban velem.



2023. jan. 26. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Uramisten... Ez valami csirkenyakazó gyár? Ezt a szintet ott tudom elképzelni.
2023. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Voltál már gyárban 1#?
2023. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát érdekes szitu, mondjuk ha a feleség se teljessen százas jobb lesz ha vigyázzol mert ha szólsz neki lehet hogy neked esik hogy biztos te csábítod a férjét.

Aztán még meg is tép...

2023. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
A feleségnek ne szólj, nem kell feszkót csinálni. Te építsd le magadról az ilyen tahót.
2023. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát ezen a szinten én sem az asszonynak szólnék, hanem leépíteném a pasast határozottan!
2023. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Leépíteni úgy kell, hogy határozottan megmondod neki, hogy neked ilyeneket ne mondjon, fejezze be és ha nem hagyja abba, akkor szólsz a főnökötöknek, úgy vigyázzon vagy leragasztod a száját! :)
2023. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Mond meg neki hogy ha nem fejezi be ráülsz a szájára!
2023. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb hozz neki egy forró pitét, hogy abba dgja bele, ha már ennyire nem bír magával és az asszonya sem kapja be neki!
2023. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem kapd be, harapd meg neki, aztán soha többet nem kéri újra! :D
2023. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Mondjad neki, hogy fizessen neked 100 ezret és leszpod gumiban, de ingyé Krisztus koporsóját se őrizték, aztán figyeld a reakcióját és röhögj rajta! :)
2023. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!