Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek az az elve, hogy...

Akiknek az az elve, hogy mindenkit le kell szarni, azokat nem zavarja, ha őket is leszarják, mert más is ezt az elvet követi? Vagy az már más és nem esik jól?

Figyelt kérdés
márc. 28. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, akit igen, van, akit nem.
márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott rivalizálas van és az kerül felülre, aki jobban le tudja sz.rni a masikat.
márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az van, amit a második ír. Nem zavar, megértem, de ettől még úgy intézkedem, hogy nekem legyen jobb. Amelyikünk ügyesebb, az “nyer”.
márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint én munkahelyi szituációkban értelmeztem a kérdést, a magánnyal nem tudom, hogy jön össze. Pl olyan helyzetben, amikor mind a ketten szabit akarunk egy ünnep környékén, de csak egy mehet el.
márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát néha rosszul esik, de többnyire leszrom azt is.
márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem keresem a másik társaságát, nem írok üziket, köszöntéseket az ismerőseimnek, nem keresem őket szinte sosem. Engem sem keresnek párhuzamban. Ez egy nagyon jó élet, mert minimális, 0 a felelősség egymásért, ugyanakkor rossz is, mert kimaradok/lemaradok eseményekről, lehetőségekről.
márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiányzik belőlük valami emberi. Vagy sosem volt, vagy kiégett belőlük. Néha, legbelül, amikor egy még valamennyire érzőképes ponton találják el őket, nekik is fáj. Próbálják ezt leplezni, valahol máshol vezetik le. Esetleg egyszer csak "váratlanul" felkötik magukat.
márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!