Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha elkezdtek beszélni azokról,...

Ha elkezdtek beszélni azokról, amik titeket érdekelnek akkor leállítanak?

Figyelt kérdés

Tehát a lényege az, hogy csak akkor működnek a kapcsolatok, ha azt csinálom, amit a másik akar és arról beszélek, amiről ő akar. Ha én kezdeményezek témát, akkor egy idő után rám szólnak hogy sok vagyok, de van hogy kirekesztenek.

Ha hagyom hogy mások keressenek, akkor meg állandóan egyedül vagyok, mert a kutya se érdeklődik felőlem csak nagy ritkán.


Néha innen szedek embereket, de velük se tart sokáig, mert megunnak. És kb ezt kéne így sodródni mások akaratai szerint. Hogyan tudjam ezt jobban elfogadni, hogy ne okozzon ez gondot meg ne okozzon gondot a sok egyedüllét se?



márc. 28. 18:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szia 5-ös, nekem ezek alapján elég érdekes személyiségnek tűnsz, olyannak akire felnéznek és irigylik (ezért akarnak utánozni). Aki ilyen az ez miatt távolodik el, a túlzott magabiztosságtól (de ha nem vagy magabiztos akkor bocsi, esetleg annak látszol).
márc. 28. 19:53
 12/21 anonim ***** válasza:

De 9.et is en irtam. Ha elmondkm egy bánatom vagy fájdalmam, akkor is megy ez a "versengés". Hat de neki nagyobb van. Egy jó szót se kapok soha.

A kulcsszavak passzolnak rám is.

Ma szerintem reggelig ezen fogok gondolkodni hogy kivel is beszelhettem tényleg egyszer amikor nekem az jó lehetett?

márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Értem.

Nekem se tartanak ezek sokáig, legtöbbször mikor már azt hinném jó lesz szó nélkül letiltanak vagy többé vissza sem írnak

márc. 28. 20:17
 14/21 anonim ***** válasza:
A toxic néptől nem is árt inkább megszabadulni.
márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"olyan emberekkel veszem körül magam, akiket érdekli a mondanivalóm"


Tegyük hozzá ez egy kétoldali dolog, van amikor bizony észre kell vennünk magunkat és fel kell ismernünk, hogy a témánk, stílusunk, gondolkodásmódunk nem feltétlenül tökéletes és lehet, hogy alakítani kell rajta.

márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam de nekem "fura" látásmódjaim vannak, azonban kis idő vagy több idő után a többiek is rájönnek arra, amire én már sokkal előtte és akkor még csak kiröhögtek meg elcsitítgattak. Ez az egyik ok.

A másik hogy vannak olyan témáim is amit a kutyát sem érdekli (max kb egy napig érdekes). Így nehezen megy a kapcsolódás alapból is

márc. 28. 23:39
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnos a 99% csak ostoba small talkra képes. Kölykökről kajáró, takarításról meg egyéb hátrborzongatóan unalmas témákról locsognak. Olyankor inkább menekülök.
márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha megtalálnád azokat az embereket, akikkel lehet beszélgetni a témáidról?


Most csak menekülsz a probléma elől, nem oldod meg, de az utolér.


Például írd le itt, kerek perec, mik a témáid. Ennél legaljább hely az interneten úgysem nagyon van, úgyhogy nincs veszteni valód. A hivatásos lepontozók legalább élvezkedhetnek. Aztán hátha téved valaki erre, aki hozzád hasonló.

márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

"És mi lenne, ha megtalálnád azokat az embereket, akikkel lehet beszélgetni a témáidról?"


persze ez így működik, csettintek és már meg is van minden olyan könnyen megy

márc. 29. 09:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Szóval miért is nem írod le ide?
márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!