Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha elkezdtek beszélni azokról,...

Ha elkezdtek beszélni azokról, amik titeket érdekelnek akkor leállítanak?

Figyelt kérdés

Tehát a lényege az, hogy csak akkor működnek a kapcsolatok, ha azt csinálom, amit a másik akar és arról beszélek, amiről ő akar. Ha én kezdeményezek témát, akkor egy idő után rám szólnak hogy sok vagyok, de van hogy kirekesztenek.

Ha hagyom hogy mások keressenek, akkor meg állandóan egyedül vagyok, mert a kutya se érdeklődik felőlem csak nagy ritkán.


Néha innen szedek embereket, de velük se tart sokáig, mert megunnak. És kb ezt kéne így sodródni mások akaratai szerint. Hogyan tudjam ezt jobban elfogadni, hogy ne okozzon ez gondot meg ne okozzon gondot a sok egyedüllét se?



márc. 28. 18:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Sajnos a 99% csak ostoba small talkra képes"


Ez kétoldalú dolog. Nem az átlag emberrel van a baj, hanem szimplán csak minden témának megvan a maga helye, ideje, közönsége.


Én például egyáltalán nem vagyok "lelki" meg "elmélkedős" beállítottságú, így számomra ez a téma nem lesz különösebben érdekes. És akkor finoman fogalmaztam.


Előre le leszek pontozva, de az emberek 99%-val tökéletesen elég számomra a "gonosz" small talk. Vannak barátaim, hobbis ismerőseim, velük megbeszélem azt amit kell és ennyi. De nem akarok minden vadidegennel világmegváltóan mély beszélgetést folytatni.

ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!