Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet elviselni azt,...

Hogy lehet elviselni azt, hogy az évek során eltűntek a barátok az életemből?

Figyelt kérdés

Ma gondolkodtam azon, hogyha történik velem valami, egyetlen embernek sem tudom elmesélni. Messengeren már sajnos senkinek nem tudok írni.


Évekkel ezelőtt még nagyon sokan kerestek, több emberekkel napi szinten írogattam, vagy találkoztam. Aztán elfogytak. Én meg nem erőlködtem egy ponton tovább, ha nem voltak kíváncsiak rám.


Hogy lehet megszokni a magányt fiatalon?

N



ápr. 14. 18:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
Pedig a nok konnyebben baratkoznak mint a ferfiak
ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%

Hja, hát eléggé túltoltad magad, klasszik hiba, aztán elkoptak, mert idegesíteni kezdted őket.


Keress másik barátot, ilyen egyszerű

ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Túltoltam magam?

Ezt nem értem. Miért idegesítettem volna bárkit is? :D

Kölcsönös volt a jó viszony egy ideig. Rám aztán még rosszindulattal sem mondható, hogy bárkire is nyomulnék ha nem akarja...


Olyan unalmas már, hogy az élő fába is beleköt mindig valaki ezen az oldalon.

Leírtam az okokat.

Ha nem fogod fel, sajnálom, de ne sértegess a semmiért.

ápr. 15. 08:58
 14/27 anonim ***** válasza:
Munkatarsaidhoz miert nem tudsz becsatlakozni?
ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#5: Nagyon pontosan leírtad ezzel az én helyzetem is.


Mondjuk azt nem értem, hogyha valakinek házastársa vagy gyereke lesz, miért kell leépíteni a barátságokat?

Persze nyilvánvaló, első a család, nem is versenyeznék ezzel, de több éves barátságokat miért kell veszni hagyni azt nem tudom.

Nem nagy bulikba szerettem volna menni velük, mert előtte sem jártam bulizni.

De mondjuk 2 havonta pár órás találkozó se fért bele soha senkinek?


Egyedül nekem nagyon rossz minden program. Látom másoknak is azt tanácsolják, menjenek egyedül bármilyen programra, de elég nyomorult helyzet, ha nem szólhatsz senkihez mondjuk egy kirándulás közben. Nekem ezek mindig társas programok voltak.

ápr. 15. 09:04
 16/27 A kérdező kommentje:
#14: Mert teljesen egyedül dolgozok évek óta, és napközben kb egy lélekkel sem találkozok. Ha csak be nem téved egy-egy ügyfél.
ápr. 15. 09:05
 17/27 A kérdező kommentje:

#10: Én ezt már nem tudom pozitív, építő állapotnak felfogni. Tegnap döbbentem rá a kérdés kiírása előtt, hogy basszus egyetlen ember nem maradt, akivel kölcsönösen keresnénk egymást. Senkinek nem tudom elmondani ha öröm vagy szomorúság ért. Senkivel nem tudok csak úgy beülni vagy elmenni valahova. Nem tudom senkivel megünnepelni a szülinapom vagy névnapom.

Oké szüleim vannak, de ők sem lesznek örökké.


Végülis megpróbálhatok keresni barátokat csoportokban. Egy próbát megér.

ápr. 15. 09:30
 18/27 anonim ***** válasza:

Ha változást szeretnél, akkor változtass a magad (passzív) hozzáállásán. :) És akkor nem az a kérdés, hogy "Hogy lehet megszokni a magányt fiatalon?", hanem az, hogy "Hogy lehet változtatni a magányos helyzetemen fiatalon?" :)

10-es

ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"egyetlen ember nem maradt, akivel kölcsönösen keresnénk egymást."

Lehet, hogy ők is sokat gondolnak rád. Keresd meg te a régi barátaidat. Biztos örülnének neked.

ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19: Gondolod? :/
ápr. 21. 14:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!