Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet elviselni azt,...

Hogy lehet elviselni azt, hogy az évek során eltűntek a barátok az életemből?

Figyelt kérdés

Ma gondolkodtam azon, hogyha történik velem valami, egyetlen embernek sem tudom elmesélni. Messengeren már sajnos senkinek nem tudok írni.


Évekkel ezelőtt még nagyon sokan kerestek, több emberekkel napi szinten írogattam, vagy találkoztam. Aztán elfogytak. Én meg nem erőlködtem egy ponton tovább, ha nem voltak kíváncsiak rám.


Hogy lehet megszokni a magányt fiatalon?

N



ápr. 14. 18:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%
Pasizz be
ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy azt gondolom, hogy örülnének. Ahogy te is örülnél, ha ők keresnének. "Családjuk lett, vagy csak másfele sodort minket az élet." Valószínűleg te most jobban ráérsz, de egy telefon vagy e-mail mindenkinek belefér, és meg lehet beszélni egy (akár családos) találkozót.
ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#21: Látom felfogtad a kérdést.

Ezért kár kommentet írnod.

ápr. 22. 09:49
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha bepasiznal nem kene azzal foglalkoznod hogy nincsenek barataid
ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bölcs tanácsaid, de szerintem érthetően leírtam, hogy nem kapcsolatot keresek, hanem barátokat.

Nem tudom ezen mi nem érthető...

ápr. 22. 11:23
 26/27 anonim ***** válasza:
Ismerős és ez ellen nehéz tenni.
máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam is. Gimi után, szinte azonnal, eltűntek a barátok az életemből. A személyük is hiányzik, az is bánt, hogy nincs kinek mesélnem engem érintő dolgokról, nincs kivel programokat szervezni, látogatni. Tudom, el lehet menni rájuk egyedül is, megtörtént, de nem ugyanaz. Annyival jobb, amikor van ott valaki, akivel közösen meg lehet ilyeneket élni, át lehet ott poénkodni, beszélni.


Ez az állapot nálam, teljese erővel, 2. éve tart, és még mindig nem sikerült megszokni. Igyekszem olyan helyekre járni, ahol emberek közt vagyok, ahol lehet másokkal kommunikálni, de barátságok nem köttetnek. Az adott helyen nagyon jóban vagyunk, de amint kijutunk onnan, az előbb említett dinamikából semmi sem marad.

máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!