Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Le lehet úgy élni egy életet...

Le lehet úgy élni egy életet ha az embernek sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz lehet úgy élni hogy sosem lesz az embernek barátnője?

Régebben, tiniként az gondoltam hogy előbb utóbb minenkinek lesz párja. Sokan szerintem így vannak vele, hogy nem is igazán keresik, de az élet összehozza őket.

Én 26 éves vagyok és még nem volt barátnőm és szerintem lehet soha nem is lesz. Többségnek már tiniként van kapcsolata és ez lenne a normális.


máj. 3. 19:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%
#10: ha neked attól jobb, hogy ezt elhiszed, akkor legyen.
máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Attól függ te mit akarsz. Le lehet élni egy életet párkapcsolat nélkül, sokan le is élnek, sőt vannak aszexuális emberek, akik vagy teljesen szexmentesen, vagy minimális szexszel élik le az életüket. Viszont nagy különbség, hogy valaki azért van egyedül, mert ezt igényli és így érzi jól magát, vagy szeretne kapcsolatot, csak valami miatt nem jön össze. Én úgy érzem az írásodból, hogy te inkább az a típus vagy, aki szeretne, de még nem jött össze neki. Ebben az esetben nem érdemes 26 évesen az élethosszig tartó egyedüllétre berendezkedni. Inkább fejleszd magad, ha teheted menj el terápiára, hogy kibogozd miért nem sikerült eddig még párkapcsolatot alakítanod valakivel. Járj el ismerkedni, bulizni, közösségi terekbe, találj hobbit, keress olyan embereket, akikkel egyezik az érdeklődési körötök. Ha a munkahelyen vagy suliban (nem tudom hova jársz) szimpi valaki, hívd el. Nem biztos, hogy rögtön kapcsolat lesz belőle, de lesznek barátaid, akik által megismerkedhetsz valakivel. Ha nem vagy ilyen típus, akkor regisztrálj fel a netre. Ha párkapcsolat nem is, de randizás terén lesz tapasztalatod, amitől nőhet az önbizalmad, így vonzóbb lehetsz mások számára.
máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A "normális" nagyon tág határok között mozog. Ha vágysz barátnőre, akkor ahhoz tenni is kell valamit. Olyan helyekre kell járni, ahol vannak ellenkező neműek is (iskola, munkahely, könyvtár, sport, szabadidős elfoglaltságok és ilyen klubok....
máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember el így

Nem te vagy az egyetlen

máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Aki a halált kívánja, mondván hogy nincs barátnője, azzal gondok vannak és talán jobb is hogy nincs senkije akinek megkeserítheti az életét. Kérdező! Találj egy életcélt.
máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

Nekem volt már barátnőm, de jó pár éve egyedül vagyok. Simán le lehet élni így az életet. Nem is nagyon kívánom már, hogy legyen valakim.

Szűz vagy még? Szex hiányzik? Menj el fizetőshöz, de olyanhoz aki vállal szüzességelvételt és jók az értékelései (rosszlanyok.hu).


Egyébként meg még simán szerezhetsz csajt, nem vagy elkésve, ez nem egy verseny.

máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%

Nekem anyám szokta néha mondani ha hazamegyek, hogy egyedül fogok maradni ha ő sem lesz...hát ez lehet.


sok ember van így csak ezt nem teregetik ki-.

máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
42 éves vagyok, sosem volt barátnőm, szerintem nem is lesz. Tehát igen, le lehet így élni az életet.
máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
18. És mér nem mész el inni és csajozni? Valami nőt csak össze bírnál szedni legalább alkalmira, nem akarsz végre férfi lenni?
máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

19

szerinted férfinak lenni azt jelenti hogy elmegy inni az ember és érzelmek nélkül bszni mint az állatok?

máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!