Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Le lehet úgy élni egy életet...

Le lehet úgy élni egy életet ha az embernek sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz lehet úgy élni hogy sosem lesz az embernek barátnője?

Régebben, tiniként az gondoltam hogy előbb utóbb minenkinek lesz párja. Sokan szerintem így vannak vele, hogy nem is igazán keresik, de az élet összehozza őket.

Én 26 éves vagyok és még nem volt barátnőm és szerintem lehet soha nem is lesz. Többségnek már tiniként van kapcsolata és ez lenne a normális.


máj. 3. 19:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mintha nem ezt csinálná mindenki? Főleg a nők. Nem kell áll szenteskedni.
máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#19 ez csak akkor működik ha valakinek nagyon jó külseje van nem tudjuk hogyan néz ki a 18-as válaszoló ezért nem biztos hogy jó tanács.
máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nincsen fizikai akadálya. Én pl. aszexuális vagyok, nem igénylem a szexet, nem is tud felizgatni semmi, olyan kapcsolatot meg egy nő se vállal be, hogy nincs szex. Volt pár lány, akinek iskolás koromban tetszettem, de nem léptem semmit, később munkahelyen is volt egy fiatalabb munkatársam, akivel ismerkedtem egy kis ideig, csókolóztunk is párszor, aztán a szexre terelődött a téma, mondtam neki mi a helyzet, utána hozzám sem szólt, utcán is átment a másik oldalra ha meglátott, pedig amúgy aranyos, okos lány. :) szóval ilyen helyzetben nem tudok mit tenni, hiába igényelnék érzelmi kapcsolatot, ha a szex nálam kizárva.
máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!