Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell léteznie a magányna...

Miért kell léteznie a magánynak? Miért nincs automatikusan minden embernek barátja, barátnője?

Figyelt kérdés
Szerintem magány nélkül is jól elvolnánk.Attól hogy lennének barátaink és barátnőink még lehetnénk egyedül ha akarunk.De magányosnak nem kéne lennünk.Olyan természetesnek kéne lennie hogy van párunk,mint az hogy mindennap zuhanyozunk.
2020. febr. 18. 23:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
3%
kretén kérdés
2020. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Csak szerinted lenne jó, ha ez természetes lenne, szerintem meg nem. Én pl jobban érzem magam egyedül, mint ha valaki álandóan rajtam lóg. És sokan vagyunk ezzel így.
2020. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2-es attól még lehetnél egyedül hogy lennének barátaid,barátnőd.Nem kéne folyton velük lógni.
2020. febr. 18. 23:54
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Életemben 3 hónapot voltam egyedül. Nekem meg a magány furcsa.. Furcsa de nem rossz értelemben. Én is szeretek egyedül ellenni, akár napokig is. Van hogy a férjem elmegy a gyerekekkel 2-3 napra nélkülem és élvezem hogy egyedül vagyok. Amúgy meg nem vagyunk egyformák ez a jó benne. Tarssal is lehetsz magányos és tarstalanul is lehet tartalmas, mozgalmas életet élni. Kívánom hogy találd meg akit vagy amit keresel!
2020. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan egyszerűbb lenne, de nem biztos, hogy mindenki örülne ennek. Plusz, nem tudom, hogy lenne ez kivitelezhető.

Akkor az embernek már születésekor el lenne rendelve, hogy neked Juli a csajod, Julinak meg te a pasija? pl.

Elég abszurd. De gondolom azért tud az ember kommunikálni, hogy tudjon párt, barátokat találni. És kb. mindenki talál párt előbb-utóbb.

2020. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Nincs magány!

Jézus mindíg veled van!

2020. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5-ös az hogy tudunk kommunikálni még kevés.Nem mindegy hogy értelmeseket mondunk vagy butaságokat.
2020. febr. 19. 00:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez már megint ez a "Miért nem lehet mindenki gazdag?" "Miért nem lehet mindenki szép?" Miért nem lehet *az én legnagyobb problémám insert here*".


Hát miért van az életben kihívás? Hát miért nem úgy működik hogy csak úgy az ölembe hullik a kaja, meg a szociális kapcsolatok? Hát miért szükséges ahhoz dolgoznom magamon? Hát miért kell ezeket a kapcsolatokat nekem kialakítanom és fenntartanom? :D A magány arra van, hogy elkezdj szociális kapcsolatokat kialakítani, azok meg a túlélést szolgálták régen kicsit máshogy mint most, de most is hasonlóan kellenek :D ugyanaz ez mindhogy nincs alanyi jogon kajád és pénzed, a szükségleteid kielégítéséhez tenned kell, különben csak fetrengenél és nem csinálnál semmit, pl nem ismerkednél úúj emberekkel mer minek?

2020. febr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8-as de van elég bajunk a magány nélkül is.Van elég kihívás így is,nem kell hogy a pártalálás is az legyen.Vagyis nem kéne.
2020. febr. 19. 00:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Se alapja, se értelne nincs a kérdésednek. Mégis ki, milyen alapon, hogyan és miért adna bárkinek is párt?
2020. febr. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!