Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek jobb?

Hogyan legyek jobb?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam,hogy lányok terén egy átkozott szerencsétlen vagyok,a fene sem akar velem isnerkedni. Általános iskolában egész végig kiközösítettek meg csúfoltak,egy lány sem akart velem összejönni,olyanokat mondogattak,hogy szanalmas vagyok,ronda es a kutyanak se kellek.


Kozepiskola ugyanez,annyi hogy ott nem dobaloztak ilyenekkel,de ott is kivoltam kozositve,meg lekoptattak mindig.


Edzek,adok magamra,a mostani stilust igyekszek kovetni. Regebbi traumak miatt nem merek lanyok fele nyitni,foleg hogy egyaltalan nem titulalnaj helyesnek es velem nem bannak ugy mint a tobbi fiuval,amibol szintén elegem van,hogy mas a kis ujjat se mozditja meg,de van baratnojuk meg barati tarsasaguk az ilyet meg a kutyat se erdekli.


Megprobaltam mar mindent es semmi,nem is erdeklem oket,egy szavas valaszokat kapok toluk,volt amikor beszolast,massal bezzeg nem csinálják ezt.


Tettem mar fel ide is kerdeseket,hogy mi a baj a kinezetemnel,de allandoan csak olyanokat kaptam,hogy semmi,meg rendben vagyok,akkor kerdem en miert koptatnak le? Elegem van mar hogy senki se vesz ember szamba es semmibe vesz a problemaimmal egyutt,mit kell tegyek meg,hogy tetszek a lanyoknak? Mit? Mi kell nekik? Mas mi olyat tud,amit en nem? Mit kell nekik mondani meg csinalni?


"Mintha ki lenne teve ram egy tabla amire ki van irva,hogy stop,velem tilos ismerkedni csak szemetkedni"



jan. 20. 01:50
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Nem beszelve arrol,hogy nezzem azt,hogy masnak milyen jo minden az ilyen meg csak szenved,es ne legyek ideges,ne legyek negativ mert akkor en vagyok az idiota nyomorek,meg megy az okoskodas,hogy miert nincs barátnőm es emiatt vagyok lenezve mindenfele cs*cska vesztesnek. El se mondtak soha senki a budos eletben nekem,hogy hogy kell ezt az egeszet csinalni akkor honnan tudnam?
jan. 20. 01:51
 2/37 A kérdező kommentje:
Trollkodo, rosszindulatú kommentek hanyagoljanak,segitseget kernek,tanacsoljatok valamit mert tehetlen vagyok,20/f vagyok es 14 eves korom ota ezzel szenvedek.
jan. 20. 01:52
 3/37 anonim válasza:
68%

Hát szerintem érdemes lenne meglátogatnod egy pszcihológust, ezt nem rosszindulatból írom, ha véletlen annak vennéd. Akár nézhetsz erről videókat is, az nem tudom mennyire hasznos.


Ezzel nekem nem volt problémám viszont az alap önbecsüléssel feldolgozatlan traumákkal igen, plusz szorongás stb. Igazából így se úgy se árt ha megosztod valakivel a problémáid.


A másik, hogy kezdj ismerkedni és a többi, van sok lehetőség, tinder stb.

De azért is tanácsoltam a pszcihológust, mert valószínűleg komoly önbizalom problémáid vannak. A másik amibe én is bele kezdtem, egy könyv és szerintem elég hasznos, a címe: Önbizalom munkafüzet.

jan. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
Ja egyébként a másik, én vagyok az előző válaszoló, én is ilyen önsajnáltatásban voltam dolgok miatt mostanában, viszont ne ezzel töltsd az időt, attól nem lesz jobb, tapasztalatból mondom. Vedd meg azt a könyvet, ha esetleg nem akarsz pszcihológust vagy nem akarsz menni, mert szerintem neked is sokat segíthetne. Még én sem vagyok teljesen kint a kakiból, de sokat segített.
jan. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
49%

Én is ki voltam közösítve általánosban is, meg középsuliban is, jóval harminc felett lett párkapcsolatom.

Nincs "forgatókönyv", hogy mit hogyan, miképpen kell csinálni, régen én is önsajnálatba menekülve, másokra irigykedtem: "nekik milyen jó, semmit se kell tenniük", de ez a fajta megközelítés nem vezet sehova.

Tudat alatt az ilyet valahogyan "megérzik".

Először önmagaddal érdemes jóban lenned. Sokan egyfajta boldogságot, megváltást, a magány megszűntetését várnak a párkapcsolattól, hogy a másik "töltse be a lelki ürességet", a rózsaszín köd elmúltával jön a csalódás.

Ismerkedj kötetlenül, nem a párkapcsolatra görcsölve. Sose tudod kit ismersz meg, milyen barátokat, haverokat, akik révén kikkel találkozhatsz -> de erre se görcsölj rá.

Pszichológus tud segíteni.

jan. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%

En egesz eletembe igy voltam csak mar igy 40 evesen telibeszarom az egeszet

Sose volt egy nom se, leszarom mar oket

jan. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is pszichológus. Te haragszol az emberekre, talán kifejezetten a nőkre. Ez érződik, és talán érthető hogy egészséges nők nem olyan férfiakkal akarnak ismerkedni akik tele vannak dühvel irántuk...

Nem tűnik lelkileg egészségesnek, az, ahogy a helyzetedről nyilatkozol, nagyon sokat mártírkodsz, sajnáltatod magad. Egy nőt amikor még nem is ismer, nincsenek érzései irántad, nem fogja érdekelni a nyomorod, vagy ha mégis az nem azért lesz, mert ettől vonzó leszel számára... Ha mégis összejönne valami, akkor pedig a komplexusaiddal szét fogod barmolni a kapcsolatot és majd tárogatod a kezed, hogy már megint veled szemetek.

Muszáj lesz ezt feloldanod magadban... Sajnálom, de ha nem teszed meg, nem sok esélyed van.

jan. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Barmok voltak az osztálytársaid. Aki ilyeneket mond osztálytársának hogy ronda, meg szánalmas, úgy hogy nem tett vele semmi rosszat, az egy barom, akiért nem kár. Ezeket hagyd figyelmen kívül annak a megítélésében hogy hogy nézel ki és hasonlók. Mondjuk visszapofázhatsz nekik azért az is jót tesz, de a véleményüket ne vedd figyelembe. Ha most átlagon felül helyesnek szerencsésnek gazdagnak születtél volna, érdekelne olyan nő aki másoknak ilyeneket mond hogy szánalmas? Ha igen akkor van veled gond, ha nem akkor most se érdekeljen az ilyen fajta.
jan. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,illetve valami tippet tudnatok adni,hogy hogyan legyek az a "helyes fiu"?

Mert jol esne es sokkal jobban ereznem magam a boromben,nem akarok ilyen lenni. Ha ugy van kuldok privátban kepet,hogy tudjatok mi alapjan tajekozodni.

jan. 20. 08:36
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek tippek, nincsen "univerzális titok", az önsajnálat alkotta falak csak erősebbek lesznek, ha nem oldod meg ezt pl. pszichológus segítségével.

Legelőször önmagaddal legyél jóban, mielőtt kapcsolatot szeretnél és ne legyél tele keserűséggel.

jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!